QHSE

Jakość, zdrowie, bezpieczeństwo i środowisko

Ciągłe doskonalenie biznesowe (CBI)

W firmie BSB nieustannie staramy się analizować, usprawniać i optymalizować funkcjonowanie naszej firmy, ponieważ ciągłe doskonalenie biznesowe jest kluczowe w zapewnianiu konkurencyjności na rynku.

Przeczytaj więcej o CBI
Jakość

W firmie BSB Industry za nasze najważniejsze zadanie uważamy dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań z zakresu stali, stali nierdzewnej i aluminium. Zapewniamy wymaganą dokumentację oraz oczekiwaną elastyczność. Razem z profesjonalnym doradztwem, punktualnymi dostawami i wysoką jakością usług stanowi to podstawę naszej współpracy.

Przeczytaj więcej o naszej jakości
Zdrowie i bezpieczeństwo

Nasi pracownicy są naszym najważniejszym zasobem i jest dla nas bardzo istotne, aby stworzyć miejsce pracy, w którym pracownicy czują się mile widziani i doceniani. Jednocześnie naszym celem jest zdrowie pracowników w bezpiecznym środowisku.

Przeczytaj więcej o zdrowiu i bezpieczeństwie
Środowisko

W firmie BSB skupiamy się na zrównoważonym rozwoju, gospodarce obiegowej, recyklingu i ekologicznym podejściu do różnych rozwiązań. Oszczędzanie energii, zarządzanie odpadami oraz ogólna optymalizacja w zakresie ochrony środowiska to aktywne komponenty naszych działań produkcyjnych i ogólnobiznesowych. Mają one również zastosowanie do ogólnych i obowiązkowych założeń wszystkich naszych nowych projektów i procesów.

Przeczytaj więcej o środowisku i zrównoważonych rozwiązaniach

Kontakt

Winnie Fedders
Head of QHSE & CBI

Winnie Fedders

Kontakt telefoniczny

Czy masz pytania dotyczące produktów i rozwiązań, lub chcą otrzymać niewiążącą ofertę?

Dziękujemy za zapytanie. Skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.