7. marca 2022

BSB zatrudnia miłośniczkę liczb

Firma BSB zatrudniła Berit Schielstrup na nowo utworzone stanowisko asystentki ds. finansów. Może ona pochwalić się wykształceniem księgowym oraz bogatym doświadczeniem pracy na podobnych stanowiskach w różnych firmach w południowej Jutlandii.

Berit Schielstrup BSB Industry

Berit Schielstrup zaczęła pracę w dziale finansowym firmy BSB w Lunderskov od 1 lutego.

- Moi nowi współpracownicy przyjęli mnie naprawdę dobrze. Bardzo łatwo było mi wdrożyć się do zespołu. Dobrze się dogadujemy. Zarówno zawodowo, jak i towarzysko. Od samego początku było jasne, że firma BSB for miejsce, w którym dobro pracowników jest traktowane priorytetowo – mówi Berit Schielstrup.

Berit Schielstrup całą swoją zawodową karierę zajmowała się liczbami. Przez ostatnie 15 lat pracowała na podobnym stanowisku w firmie Tricon, wiodącym dostawcy przemysłowych rozwiązań elektrycznych w Kolding. Obecnie ma ona nadzieję wspomóc solidny zespół w dziale finansowym firmy BSB, gdzie będzie między innymi prowadziła codzienną księgowość oraz rozliczenia na zakończenie każdego miesiąca.

- Jestem miłośniczką liczb i zawsze dążę do osiągania perfekcyjnych wyników. Liczby muszą się zgadzać, a jeśli tak nie jest, mam przed sobą wyzwanie i chętnie spotykam się z innymi księgowymi, aby dopracować nasze wyliczenia do perfekcji – mówi Berit Schielstrup, która cieszy się, że często jest proszona o konsultacje.

- Wiele moich zadań jest oczywiście dokładnie określonych, ale w dużym stopniu mogę też sama decydować, jak będzie wyglądał mój dzień w pracy. Jest to ekscytująca perspektywa. Nie licząc doskonałych systemów finansowych firmy BSB, był to jeden z ważnych powodów, dla których zdecydowałam się zaakceptować tę ofertę pracy – podkreśla Berit Schielstrup.

Kontakt

Claus Iwersen
Partner / CFO

Claus Iwersen

Kontakt telefoniczny

Czy masz pytania dotyczące produktów i rozwiązań, lub chcą otrzymać niewiążącą ofertę?

Dziękujemy za zapytanie. Skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.