Nasza historia

Nasza przygoda ze stalą rozpoczęła się w Lunderskovie w Danii i rozrosła do skali międzynarodowej

Historia BSB Industry sięga 2000 roku, kiedy otworzyliśmy naszą pierwszą fabrykę w Lunderskov w Danii. Od tego czasu stopniowo rozszerzaliśmy naszą działalność. Dziś, w naszych fabrykach w Danii i Polsce zatrudniamy około 250 pracowników. Nasze fabryki to 20 000 metrów kwadratowych pod dachem i znaczne możliwości podnoszenia. Kluczem naszego rozwoju jest wszechstronność, zadowolenie klienta i jakość światowej klasy.

Całościowe rozwiązania w zakresie stali, stali nierdzewnej i aluminium

Połączenie najnowocześniejszych maszyn i zaawansowanej wiedzy fachowej pozwala nam zaoferować profesjonalne doradztwo, doskonałe wykonawstwo i jakość na światowym poziomie. Posiadamy własne możliwości w zakresie opracowywania i produkcji całościowych rozwiązań ze stali, stali nierdzewnej i aluminium dla Ciebie i Twojej firmy.

Kliknij i dowiedz się więcej na ten temat:

Programy optymalizacyjne zapewniają wyniki i zwiększają naszą konkurencyjność

Gwarancja jakości, mniej opóźnień i poprawa rzędu 60 000 godzin to efekt naszego programu optymalizacji i rozwoju, którego wdrażanie rozpoczęliśmy w 2016 roku. Celem „Ciągłego Doskonalenia Działalności”, popularnie zwanego CBI (ang. Continuous Business Improvement), jest poprawa jakości we wszystkich obszarach działalności BSB dla Klientów takich jak Ty.

Nasza wizja

Będziemy Państwa wiarygodnym i wysoce efektywnym partnerem w zakresie rozwiązań stanowiących wartość dodaną.

Nasza misja

Jesteśmy globalnym dostawcą elementów i konstrukcji stalowych oraz konkretnych rozwiązań, które nieustannie przyczyniają się do wzrostu wartości u klienta.

Nasze wartości

  • Tworzenie wartości
  • Szacunek
  • Elastyczność
  • Szerokie horyzonty
  • Stabilność

ONZ 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju

Przyszłość naszego środowiska naturalnego stanowi przedmiot istotnej troski każdego pracownika BSB Industry. Klimat ma dla nas wielkie znaczenie i w związku z tym zwracamy uwagę na 17 celów ONZ w zakresie zrównoważonego rozwoju, które mają pomóc w stworzeniu bezpiecznych i trwałych warunków życia dla naszych dzieci i wnuków.

Popieramy inicjatywę Break Cancer

„Stand Together - Break Cancer”. Im więcej robimy razem, gdy potrzebne są pieniądze i gdy ktoś choruje, tym więcej możemy uzyskać. A kiedy działamy razem, nikt nie jest sam.

W BSB Industry spieramy inicjatywę Break Cancer.

Przeczytaj, dlaczego wspieramy Break Cancer

Firma BSB wspiera organizację Save the Children

Organizacja Save the Children ma na celu zapewnienie dzieciom lepszego życia w Danii i w innych częściach świata. Jej misja obejmuje ratowanie, chronienie i wspieranie dzieci, a także walkę o ich prawa.

Organizacja walczy z wykorzystywaniem seksualnym nieletnich, zmuszaniem dzieci do małżeństw i nękaniem wśród duńskich dzieci, a także pomaga duńskim dzieciom mieszkającym na ulicach i żyjącym w biedzie.

To właśnie dlatego wspieramy organizację Save the Children!

Kontakt telefoniczny

Czy masz pytania dotyczące produktów i rozwiązań, lub chcą otrzymać niewiążącą ofertę?

Dziękujemy za zapytanie. Skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.