Nasza historia

Nasza przygoda ze stalą rozpoczęła się w Lunderskovie w Danii i rozrosła do skali międzynarodowej

Dowiedz się więcej o firmie BSB Industry

Dyrektor generalny Morten Krusborg zabiera was do serca firmy BSB Industry, gdzie mówi o rozwiązaniach oferowanych przez firmę, zrównoważonym rozwoju jako sile napędowej, pracownikach jako kluczu do sukcesu, a także o tworzeniu wartości dodanej razem z partnerami.

Różnorodność, zadowolenie klienta i światowa jakość

Historia BSB Industry sięga 2000 roku, kiedy otworzyliśmy naszą pierwszą fabrykę w Lunderskov w Danii. Od tego czasu stopniowo rozszerzaliśmy naszą działalność. Dziś, w naszych fabrykach w Danii i Polsce zatrudniamy około 250 pracowników. Nasze fabryki to 20 000 metrów kwadratowych pod dachem i znaczne możliwości podnoszenia. Kluczem naszego rozwoju jest wszechstronność, zadowolenie klienta i jakość światowej klasy.

Całościowe rozwiązania w zakresie stali, stali nierdzewnej i aluminium

Połączenie najnowocześniejszych maszyn i zaawansowanej wiedzy fachowej pozwala nam zaoferować profesjonalne doradztwo, doskonałe wykonawstwo i jakość na światowym poziomie. Posiadamy własne możliwości w zakresie opracowywania i produkcji całościowych rozwiązań ze stali, stali nierdzewnej i aluminium dla Ciebie i Twojej firmy.

Programy optymalizacyjne zapewniają wyniki i zwiększają naszą konkurencyjność

Gwarancja jakości, mniej opóźnień i poprawa rzędu 60 000 godzin to efekt naszego programu optymalizacji i rozwoju, którego wdrażanie rozpoczęliśmy w 2016 roku. Celem „Ciągłego Doskonalenia Działalności”, popularnie zwanego CBI (ang. Continuous Business Improvement), jest poprawa jakości we wszystkich obszarach działalności BSB dla Klientów takich jak Ty.

Uzyskaj wycenę i światowej klasy jakość

Nasza wizja

Będziemy Państwa wiarygodnym i wysoce efektywnym partnerem w zakresie rozwiązań stanowiących wartość dodaną.

Nasza misja

Jesteśmy globalnym dostawcą elementów i konstrukcji stalowych oraz konkretnych rozwiązań, które nieustannie przyczyniają się do wzrostu wartości u klienta.

Nasze wartości

  • Tworzenie wartości
  • Szacunek
  • Elastyczność
  • Szerokie horyzonty
  • Stabilność

Fabryki w Danii i Polsce

BSB Industry Locations

Przygoda ze stalą rozpoczęła się w stajni dla koni

Bracia Benny i Bjarne Elneff założyli firmę BSB Industry w 2000 roku w skromnych warunkach, w stajni dla koni w małej wiosce Binderup Strand zlokalizowanej w Jutlandii Południowej w Danii. Pierwszym zleceniem firmy była wymiana dachu w małej pobliskiej fabryce. Nie było to może wymarzone zlecenie, ale umożliwiło zarobienie pierwszych poważniejszych pieniędzy, za które udało się kupić pojazd silnikowy oraz kilka maszyn i narzędzi.

Firma szybko się rozwijała. W początkowych latach Benny i Bjarne ciężko pracowali w swojej szopie, przygotowując części z różnych metali na kolejny dzień pracy. Często mieli wówczas okazję pracować dla jednej z pionierskich, wschodzących firm z duńskiej branży wiatrowej, która później przekształciła się w przemysłowego giganta – firmę LM Wind Power. Faktury były wystawiane i wysyłane z „biura” znajdującego się w stajni, wyposażonego w zużyty kredens i siedzenia w postaci bel słomy.

Od tego czasu działalność firmy nabrała rozmachu, a bracia, którzy oryginalnie mieli wykształcenie rolnicze, zdobyli wiedzę z zakresu kowalstwa. Pracując na własny rachunek, wspólnie z wykwalifikowanymi partnerami i pracownikami, rozwinęli malutki start-up w uznaną międzynarodową firmę. Obecnie firma BSB Industry ma bardzo istotną pozycję w branży energii wiatrowej, regularnie współpracując z największymi producentami z całego świata.

BSB Industry - Zdjęcie lotnicze

Poznaj nasze Centrum dostaw w miejscowości Hammelev

Centrum dostaw firmy BSB Industry, obejmujące 13 600 metrów kwadratowych powierzchni zadaszonej oraz ponad 10 000 metrów powierzchni na zewnątrz, jest w stanie obsługiwać, gromadzić i pakować wszelkie produkty – od małych śrub i wkrętów po duże konstrukcje i części do turbin wiatrowych.

Dowiedz się więcej o naszym Centrum dostaw

Jesteśmy dumni ze współpracy

Vestas
Siemens Gamesa
MHI Vestas
Bema
GRI Renewable Industries
IKM
KK Wind Solutions
LM Wind Power
MacArtney
Nissens
P. Lindberg Industri
Thales
IEA Constructors
IEA
TWG
White Construction

Wspieramy

Wspieramy kampanię Break Cancer

Wspieramy kampanię Break Cancer

„Stand Together – Break Cancer”. Im bardziej będziemy się wspierać w sytuacjach, gdy potrzebne są pieniądze lub ktoś jest chory, tym lepszy efekt uda nam się osiągnąć. Gdy wspieramy się nawzajem, pokazujemy wyraźnie, że nikt nie zostanie pozostawiony sam sobie. W firmie BSB Industry wspieramy kampanię Break Cancer.

Dowiedz się, dlaczego wspieramy kampanię Break Cancer
Firma BSB Industry wspiera organizację Save the Children

Firma BSB Industry wspiera organizację Save the Children

Organizacja Save the Children ma na celu zapewnienie dzieciom lepszego życia w Danii i w innych częściach świata. Jej misja obejmuje ratowanie, chronienie i wspieranie dzieci, a także walkę o ich prawa.

Organizacja walczy z wykorzystywaniem seksualnym nieletnich, zmuszaniem dzieci do małżeństw i nękaniem wśród duńskich dzieci, a także pomaga duńskim dzieciom mieszkającym na ulicach i żyjącym w biedzie.

To właśnie dlatego wspieramy organizację Save the Children!

Dowiedz się, dlaczego wspieramy organizację Save the Children

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zapytanie. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Kontakt telefoniczny

Czy masz pytania dotyczące produktów i rozwiązań, lub chcą otrzymać niewiążącą ofertę?

Dziękujemy za zapytanie. Skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.