Spawanie

Spawanie z naciskiem na jakość i światowej klasy wykonawstwo

Spawanie w spójnej jakości

Potrzebujesz konstrukcji spawanych ze stali, stali nierdzewnej i aluminium, które spełniają najwyższe wymagania branży? W BSB Poland posiadamy specjalistyczną wiedzę i certyfikaty we wszystkich powszechnie stosowanych procesach spawania. Zapewniamy spawanie najwyższej jakości.

Duże możliwości i wysoka elastyczność

W naszych zakładach w Danii i Polsce dysponujemy 20 000 metrami kwadratowymi pod dachem. Dzięki naszej wysokiej wydajności i dużej elastyczności, oferujemy Twojej firmie wysokiej klasy spawanie dużych i małych elementów po konkurencyjnych cenach. Zawsze w uzgodnionym terminie.

Spawanie metodą MIG i MAG (131, 135, 136, 138)

W przemyśle hutniczym i metalowym najpowszechniej stosowanymi metodami spawania są MIG i MAG. W BSB Industry rzecz jasna doskonale opanowaliśmy obie metody spawania, a nasi wykwalifikowani specjaliści są gotowi pomóc w realizacji wszystkich zadań spawalniczych.

Jak wiadomo MIG i MAG to metody spawania, w których drut spawalniczy jest dodawany w sposób ciągły podczas spawania. Podczas spawania używamy różnych materiałów spawalniczych, gazów osłonowych i prądu elektrycznego w spawarce. Oznacza to, że możemy łączyć wszystkie materiały spawalne metodą MIG i MAG.

Spawanie z myślą o światowej jakości i kunszcie wykonania

Spawanie stali nierdzewnej TIG (141)

BSB Industry ma duże doświadczenie w spawaniu metodą MIG i MAG stali zwykłej i nierdzewnej. Do łączenia cieńszych, cenniejszych materiałów, takich jak stal nierdzewna czy aluminium, zwykle stosujemy spawanie TIG. 

Spawanie TIG jest odpowiednie dla drobniejszych elementów, ponieważ dzięki tej metodzie możemy uzyskać wysokiej jakości spawy, które wymagają jedynie minimalnego wykończenia. 

Decyzja o tym, która metoda spawania najlepiej nadaje się do konkretnego rozwiązania, zależy od materiału i wymagań dotyczących wyglądu. Naszym zadaniem jest oczywiście zapewnienie najlepszych wyników i najbardziej opłacalnego rozwiązania. 

BSB Industry ma certyfikaty zgodne z DS / EN 3834-2.

Skorzystaj z naszej fachowej wiedzy

Możesz nam zlecić wykonanie prac spawalniczych na zamówienie lub skorzystać z naszego fachowego doradztwa i doświadczenia, aby przygotować się do produkcji lub rozwijać swoje komponenty. Na życzenie przeprowadzimy kontrolę jakości NDT, zgodnie z życzeniami i potrzebami Klienta.

Satysfakcji naszych Klientów dowodzi fakt, że jesteśmy dostawcą dla wielu firm z sektora energii wiatrowej i tradycyjnego przemysłu. Nasze dwie fabryki wyposażone w nowoczesny park maszynowy i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą realizują wszelkie zadania, niezależnie od tego, czy chodzi o produkcję pojedynczych elementów, czy też o całościowe rozwiązania ze stali, stali nierdzewnej i aluminium.

Dlaczego warto wybrać BSB Poland?

  • Współpracujesz z partnerem, który posiada certyfikaty w zakresie wszystkich popularnych procesów spawania
  • Twoje produkty są spawane ze szczególnym naciskiem na jakość i trwałość
  • Możesz przeprowadzić kontrolę jakości NDT na życzenie
  • Spawanie MIG, MAG i TIG
  • Twoje produkty spełniają najbardziej surowe wymagania w branży
  • Oferujemy współpracę partnera, który dysponuje szerokimi możliwościami

Potrzebujesz spawania?

Oferujemy spawanie stali, stali nierdzewnej i aluminium, które spełnia najwyższe wymagania w branży.

Kontakt

Katarzyna Ułanowska
Kierownik ds. Projektów i Sprzedaży

Katarzyna Ułanowska

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zapytanie. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Kontakt telefoniczny

Czy masz pytania dotyczące produktów i rozwiązań, lub chcą otrzymać niewiążącą ofertę?

Dziękujemy za zapytanie. Skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.