29. maja 2024

Centrum Zaopatrzenia zatrudnia praktykanta na stanowisko operatora magazynowego i logistycznego

Lucas Sørensen od półtora roku jest zatrudniony jako pracownik magazynowy w Centrum Zaopatrzenia firmy BSB Industry w Hammelev w południowej Jutlandii w Danii. W dniu 1 sierpnia 2024 r. obejmie nowo utworzone stanowisko praktykanta operatora magazynowego i logistycznego.

Supply Center Ansætter Lager Og Logistikoperatørelev 0001

Okazja, której Lucas nie mógł odrzucić

Jako wyszkolony operator magazynowy i logistyczny, Lucas Sørensen będzie specjalizował się w zarządzaniu magazynem oraz różnych procesach logistycznych, takich jak zarządzanie dostawami, dystrybucją i zaopatrzenie.

Szkolenie trwa 3 lata i 4 miesiące; obejmuje na przemian okresy nauki w EUC Syd w Aabenraa w południowej Jutlandii oraz zdobywanie praktycznych doświadczeń podczas pracy w BSB Industry. Przyszły praktykant na stanowisku operatora magazynowego i logistycznego jest wyraźnie podekscytowany możliwością poszerzenia swojej wiedzy oraz umiejętności.

– Pracowałem w BSB Industry podczas mojego roku przerwy, a kiedy pojawił się ten pomysł i oferta odbycia praktyki, pomyślałem, że to okazja zdobycia wiedzy i rozwoju, której nie mogę odrzucić. Uważam, że rozwijanie umiejętności i zdobywanie wykształcenia w dziedzinie, z którą mam już pewną styczność, jest bardzo ważne – wyjaśnia Lucas Sørensen, który wierzy, że nauka otworzy przed nim nowe drzwi.

– Zdobywając wykształcenie operatora magazynowego i logistycznego, poszerzam swoje przyszłe możliwości zarówno w BSB, jak i poza tą firmą. Ponadto jest to świetna okazja do zdobycia wykształcenia w miejscu, w którym świetnie się czuję i nie mogę się doczekać codziennego kontaktu z dobrymi kolegów, którzy mają duże doświadczenie i od których mogę się uczyć, podkreśla Lucas Sørensen.

Rafael K. Wojtczak  / Supply Center Manager

Sytuacja korzystna dla obu stron

Dzięki tej edukacji Lucas będzie miał możliwość rozwoju umiejętności i opanowania szeregu solidnych rozwiązań do zarządzania procesami magazynowymi i logistycznymi, a firma BSB Industry zyska nową, aktualną wiedzę i wiele inspiracji.

Rafael K. Wojtczak / Supply Center Manager

Szkolenie młodych ludzi to wspólna odpowiedzialność

Kierownik Centrum Zaopatrzenia w BSB Industry Rafael K. Wojtczak cieszy się, że Lucas Sørensen wybrał ścieżkę kariery na stanowisku praktykanta operatora magazynowego I logistycznego w naszej firmie.

– To sukces firmy BSB Industry: nasze Centrum Zaopatrzenia w Hammelev bardzo się rozwinęło i zyskało tak szeroki zakres zadań, że możemy zaoferować możliwości szkoleniowe i zatrudnić praktykanta operatora magazynowego i logistycznego, mówi Rafael K. Wojtczak, który postrzega szkolenie jako korzyść zarówno dla Lucasa Sørensena, jak i BSB Industry.

– Dzięki tej edukacji Lucas będzie miał możliwość rozwoju umiejętności i opanowania szeregu solidnych rozwiązań do zarządzania procesami magazynowymi i logistycznymi, a firma BSB Industry zyska nową, aktualną wiedzę i wiele inspiracji. Jednocześnie praktyka przyczynia się do wspierania ważnego „S”: mam tu na myśli S skrócie ESG (z ang. Environment, Society Corporate Governance – Społeczeńswto, Środowisko i ład korporacyjny), czyli odpowiedzialności społecznej w ramach naszych działań na rzecz ESG. Jesteśmy przekonani, że praktyka będzie wartościowa zarówno dla BSB, jak i Lucasa, i nie możemy się doczekać, aby wyruszyć w tę wspólną podróż, podkreśla Rafael K. Wojtczak.

Supply Center Ansætter Lager Og Logistikoperatørelev 0002

Kontakt

Marianne McElheron
Head of QHSES & CBI

Marianne McElheron

Kontakt telefoniczny

Czy masz pytania dotyczące produktów i rozwiązań, lub chcą otrzymać niewiążącą ofertę?

Dziękujemy za zapytanie. Skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.