15. grudnia 2021

Doświadczony specjalista przy krawędziarce

Jens Thomsen próbował wielu rzeczy jako operator krawędziarek. Ten doświadczony specjalista pracował przy krawędziarkach w różnych firmach od 1997 roku. We wrześniu tego roku dołączył do firmy BSB w Lunderskov i w ogóle tego nie żałuje.

Jens Thomsen - BSB Industry 1

- Firma BSB to świetne miejsce pracy z ekscytującymi wyzwaniami i wysoce wykwalifikowanymi pracownikami. Żadne dwa dni nie są takie same. Bardzo cieszy mnie to, że nasza praca jest tak zróżnicowana.

Jako operator zaginarki w firmie BSB Industry on i jego współpracownicy zajmują się zaginaniem części i elementów różnych dużych i małych konstrukcji z płyt z czarnej stali, stali nierdzewnej, aluminium i aluminium kratkowego.

- Wykonujemy między innymi konstrukcje stalowe do maszyn przemysłowych, przepompowni i klatek schodowych. A to tylko kilka z zadań, którymi zajmowaliśmy się dzisiaj – mówi Jens Thomsen, który codziennie dzieli swój czas między swój dom w Gelsted we Fionii Zachodniej a firmę BSB Industry w Lunderskov w Jutlandii Południowej.

- To dość długa droga, ale ważne jest to, że codziennie cieszę się na nowy dzień pracy, w którym czekają na mnie różnorodne i interesujące zadania, i że mogę zajmować się nimi razem z moimi współpracownikami – podkreśla Jens Thomsen, po czym zaczyna sprawnie obsługiwać ekran dotykowy, przygotowując maszynę na kolejne zadanie dla wymagającego klienta.

Kontakt

Heino Rathcke
Cutting Department Manager

Heino Rathcke

Kontakt telefoniczny

Czy masz pytania dotyczące produktów i rozwiązań, lub chcą otrzymać niewiążącą ofertę?

Dziękujemy za zapytanie. Skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.