21. grudnia 2022

Firma BSB Group życzy wesołych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku

Dbamy o ludzi i o naszą planetę. Przeczytaj nasze życzenia świąteczne dla klientów, partnerów i dostawców.

Kartka świąteczna BSB 2022 polska 3

Święta Bożego Narodzenia to bardzo wyjątkowy czas w roku, którego wielu z nas wyczekuje z utęsknieniem. Spotykamy się wówczas z naszymi rodzinami i bliskimi.

Jest to też czas refleksji nad życiem i nad otaczającym nas światem. W tym roku jesteśmy zmartwieni wojną w Ukrainie oraz niepokojem, jaki zapanował na świecie.

Wojna przyczyniła się do wzrostu stóp procentowych, cen i inflacji oraz uwidoczniła zależność Europy od gazu. W związku z tym politycy i zwykli ludzie zaczęli interesować się alternatywnymi i zrównoważonymi źródłami energii, takimi jak energia wiatrowa.

Kartka świąteczna BSB 2022 Najciekawsze polskie 3

W firmie BSB chcemy przyspieszyć przemiany ekologiczne i przyczynić się do dostarczania prawdziwie zrównoważonych źródeł energii, które zakończą wielowiekową zależność od gazu i innych paliw kopalnych.

W nowym roku zwiększymy na-sze wysiłki, organizując warsztaty, podczas których razem z naszymi klientami przedstawimy kilka ambitnych projektów mających na celu optymalizację współpracy między nami a naszymi klientami. W ten sposób pokażemy, jak firma BSB może uwolnić potencjał naszych produktów i usług, tworząc jeszcze lepszą wartość dodaną dla naszych partnerów.

W firmie BSB jesteśmy zaangażowani w ograniczanie zużycia energii i emisji CO2. Zależy nam też na minimalizowaniu odpadów produkcyjnych poprzez stosowanie innych inicjatyw i wysiłków, które przyczynią się do zrównoważonego rozwoju. Obiecujemy też kontynuować te wysiłki w kolejnym roku. Branie odpowiedzialności za świat, w którym żyjemy, zawsze będzie częścią naszego DNA.

W związku ze zbliżającymi się świętami i końcem roku mamy nadzieję, że w kolejnym roku będziemy kontynuować dobrą współpracę.

Życzymy wesołych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku Zarząd i pracownicy firmy BSB Group.

Kontakt telefoniczny

Czy masz pytania dotyczące produktów i rozwiązań, lub chcą otrzymać niewiążącą ofertę?

Dziękujemy za zapytanie. Skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.