11. lutego 2022

Firma BSB Group wprowadza zmiany w kierownictwie

Teddy Norsgaard Jørgensen zrezygnował ze stanowiska Prezesa firmy BSB Group. Partnerzy i zarząd szukają teraz nowej osoby, która stanie na czele strategicznego rozwoju firmy.

Per Lyngaa BSB

W zeszłym roku firma BSB Group po raz pierwszy znalazła się na liście 1000 największych firm w kraju, prowadzonej przez duński magazyn biznesowy Børsen. W zestawieniu tym zajęła ona 758. miejsce. Ale ambicje firmy w zakresie rozwoju nie kończą się tutaj. Firma ma zamiar rozwijać się i umacniać swoją pozycję, ale tym rozwojem, według przewodniczącego zarządu Jespera Knudsena, będzie kierował nowy Prezes.

- Firma BSB była zadowolona z pracy, jaką Teddy Norsgaard Jørgensen wykonywał na stanowisku Prezesa. W czasie jego prezesury firma wspaniale się rozwinęła. Jest teraz dobrze zarządzanym, solidnym biznesem. Mimo to mamy jeszcze duży, jak dotąd niewykorzystany potencjał w zakresie rozwoju i mamy nadzieję, że nowy Prezes pomoże nam go rozwinąć – mówi Jesper Knudsen, przewodniczący zarządu firmy BSB Group.

Poszukiwania nowego Prezesa firmy BSB Group zaczęły się i dopóki stanowisko to nie zostanie obsadzone, członek zarządu Per Lyngaa będzie tymczasowo pełnił jego obowiązki.

- Firma BSB Group ma duży potencjał, jeśli chodzi o krajowych i międzynarodowych klientów w branży energii wiatrowej i innych segmentach przemysłu. Nasz nowy Prezes pomoże nam rozwinąć obszary działalności i wyniesie firmę na nowy poziom, podkreśla Per Lyngaa, członek zarządu tymczasowo pełniący obowiązki Prezesa.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z przewodniczącym zarządu Jesperem Knudsenem pod numerem telefonu +45 40 51 40 02 lub adresem e-mail jkn@andersen-partners.dk.

Kontakt telefoniczny

Czy masz pytania dotyczące produktów i rozwiązań, lub chcą otrzymać niewiążącą ofertę?

Dziękujemy za zapytanie. Skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.