5. grudnia 2023

Firma BSB Industry dokonuje znacznej inwestycji w dział gięcia

Dział laserów w firmie BSB Industry zakupił dwie nowe prasy krawędziowe. Dzięki zwiększonej przepustowości maszyn firma jest w stanie odpowiedzieć na nieustannie rosnące zapotrzebowanie klientów na kompleksowe rozwiązania – od cięcia po gięcie, nawiercanie, gwintowanie i walcowanie.

Ny Bukkeafdeling 0031

Asortyment maszyn w firmie BSB Industry poszerzył się o dwa nowe nabytki, jakimi są prasy krawędziowe Ermaksan. Jedna z nich to mała prasa krawędziowa mierząca 1270 mm, charakteryzująca się maksymalnym naciskiem na poziomie 40 ton. Drugie urządzenie to większa prasa krawędziowa mierząca 4100 mm o maksymalnym nacisku na poziomie 320 ton.

- Dzięki temu zakupowi firma BSB Industry dysponuje obecnie łącznie 4 prasami krawędziowymi. Ta inwestycja oraz rozbudowanie działu gięcia były niezbędne, abyśmy byli w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie na nasze produkty i rozwiązania — mówi Heino Rathcke, kierownik działu cięcia w firmie BSB Industry.

Heino Rathcke / Cutting Department Manager

Możliwość dokonania wszystkich zakupów w jednym miejscu

Klienci doceniają firmę BSB Industry za to, że mogą załatwić wszystko u jednego producenta – stanowi to dla nich znaczne ułatwienie. Dzięki możliwości zrobienia wszystkich zakupów w jednym miejscu ponoszą też niższe koszty obsługi. Ponadto, mamy odpowiednie możliwości i doświadczenie, aby dostarczać wysoką jakość przy zachowaniu niezawodności i terminowości.

Heino Rathcke / Cutting Department Manager

Możliwość dokonania wszystkich zakupów w jednym miejscu jest dużym ułatwieniem dla klientów

Kierownik działu mówi, że klienci firmy coraz częściej poszukują pół-gotowych produktów i kompleksowych rozwiązań. Firma BSB Industry zapewnia pełen pakiet, oferując nie tylko cięcie i gięcie, ale także usługi takie jak szlifowanie, nawiercanie, gwintowanie i walcowanie.

- Klienci doceniają firmę BSB Industry za to, że mogą załatwić wszystko u jednego producenta – stanowi to dla nich znaczne ułatwienie. Dzięki możliwości zrobienia wszystkich zakupów w jednym miejscu ponoszą też niższe koszty obsługi. Ponadto, mamy odpowiednie możliwości i doświadczenie, aby dostarczać wysoką jakość przy zachowaniu niezawodności i terminowości, nawet w bardziej pilnych sytuacjach — dodaje Heino Rathcke.

Firma BSB Industry szuka operatora gięcia

Dzięki dużym wieloletnim klientom oraz doraźnym zleceniom dział gięcia w firmie BSB Industry nie narzeka na nudę. Kierownik działu cięcia Heino Rathcke nie ukrywa, że pracy nie będzie brakować dla odpowiednich kandydatów.

- Prowadzimy bardzo wydajny dział gięcia z wykwalifikowaną, doświadczoną kadrą. Pracownicy mają elastyczny dzień pracy, samodzielnie ustalając swój harmonogram, a zadania są zróżnicowane, ponieważ nie mamy produkcji seryjnej — wyjaśnia Heino Rathcke, zachęcając osoby poszukujące pracy lub jedynie ciekawych operatorów gięcia do skontaktowania się z nim mailowo lub telefonicznie.

- Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz czy już masz doświadczenie w gięciu, firma BSB Industry jest świetnym miejscem pracy. Otwarcie rozmawiamy o wszelkich sprawach i wspieramy się nawzajem w realizacji naszych celów — podkreśla Heino Rathcke.

Ny Bukkeafdeling 0015

Kontakt

Heino Rathcke
Cutting Department Manager

Heino Rathcke

Kontakt telefoniczny

Czy masz pytania dotyczące produktów i rozwiązań, lub chcą otrzymać niewiążącą ofertę?

Dziękujemy za zapytanie. Skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.