13. czerwca 2023

Firma BSB Industry otwiera nowe duże centrum dostaw

Po zaledwie dwóch latach centrum dostaw firmy BSB Industry rozrosło się do takiego stopnia, że zaczęło brakować miejsca w halach fabrycznych w Vingen. Położony w Lunderskov obiekt o powierzchni 3500 metrów kwadratowych został zamieniony na nowe centrum logistyczne o powierzchni 13 000 metrów kwadratowych w miejscowości Hammelev, zlokalizowanej na zachód od miasta Haderslev w Jutlandii Południowej, niedaleko od autostrady E45.

Rafael Kropp Wojtczak jest zadowolony z nowego Centrum Zaopatrzenia

Prezes firmy BSB Industry, Morten Krusborg, jest bardzo zadowolony z tego, że udało się znaleźć nowe centrum dostaw, które jest położone w centralnej lokalizacji. Mając do dyspozycji takie miejsce, firma może kontynuować swój rozwój i zaspokoić coraz większy popyt na zadania montażowe, zadania pakowania oraz rozwiązania z zakresu koszy kotwowych z myślą o branży instalacji morskich oraz innych gałęziach przemysłu.

- Otwarcie naszego nowego centrum dostaw w miejscowości Hammelev rozwiązuje dotkliwy problem braku przestrzeni, ale jednocześnie jest strategiczną inwestycją na przyszłość, w której możemy dostarczać jeszcze więcej zestawów koszy kotwowych, łącząc ze sobą wszystko – od produkcji i zamówień produktów uzupełniających po montaż, magazynowanie i dostawy - mówi Morten Krusborg.

Od dostaw po partnerstwo strategiczne

Dzięki centrum dostaw o powierzchni 13 000 metrów kwadratowych firma BSB Industry ma solidny fundament do oferowania klientom i partnerom rozwiązań na większą skalę i w ramach partnerstw strategicznych. Chodzi tu o partnerstwo, w którym współpraca pomaga zoptymalizować cały łańcuch wartości w odniesieniu do łącznych kosztów, jakości oraz niezawodności dostaw.

- W firmie BSB Industry potrzeby klientów są spełniane przez jednego głównego dostawcę, a nie przez 20 różnych, małych dostawców. Wynika to z tego, że łączymy wszystkie potrzebne usługi i produkty w ramach jednego, kompleksowego zestawu koszy kotwowych, który dostarczamy dokładnie tam, gdzie tego potrzebują, i w wybranych przez nich momencie. Staramy się ułatwiać życie naszym klientom. Udostępniając im centrum dostaw, sprawiamy, że będą mogli ograniczyć koszty i przestoje magazynowe, a także zoptymalizować procesy robocze i ogólnie robić wszystko w bardziej sensowny sposób niż teraz - podkreśla dyrektor finansowy i jeden z partnerów, Claus Iwersen.

Morten Krusborg / CEO

Centrum dostaw to strategiczna inwestycja z myślą o przyszłości

„Otwarcie naszego nowego centrum dostaw w miejscowości Hammelev rozwiązuje dotkliwy problem braku przestrzeni, ale jednocześnie jest strategiczną inwestycją na przyszłość, w której możemy dostarczać jeszcze więcej zestawów koszy kotwowych, łącząc ze sobą wszystko – od produkcji i zamówień produktów uzupełniających po montaż, magazynowanie i dostawy.”

Morten Krusborg / CEO

Lokalizacja w centrum zapewnia łatwy dostęp

Nowe centrum dostaw firmy BSB Industry jest zlokalizowane na ulicy Lysbjergvej w miejscowości Hammelev, zaledwie kilka minut jazdy od zjazdu 68 z autostrady E45, która jest kluczową magistralą zarówno dla krajowego, jak i dla międzynarodowego transportu. Dojazd z centrum logistycznego do autostrady jest bardzo łatwy. Lokalizacja obiektu jest ponadto dogodna zarówno pod kątem dojazdu do portu w Esbjerg, jak i z punktu widzenia transportu towarów europejską siecią autostrad na południe.

- Nasze nowe centrum dostaw jest dla firmy BSB Industry absolutnym strzałem w dziesiątkę pod każdym względem. W szczególności ułatwi on życie naszym klientom i partnerom. Dzięki temu obiektowi zyskaliśmy dużo więcej przestrzeni, która pozwala nam na łatwiejszą organizację magazynu i bardziej wydajną pracę. Jednocześnie mamy więcej miejsca na wykonywanie zadań montażowych. Wraz z naszymi klientami dostrzegamy w tym znaczny potencjał w zakresie rozwoju” - wyjaśnia Rafael Kropp Wojtczak, kierownik centrum dostaw.

Jest bardzo zadowolony z pomyślnego i bezproblemowego przebiegu procesu przeniesienia działań firmy do nowego centrum dostaw.

- Zapowiada się, że nasze nowe centrum dostaw będzie miało udany start. Zawdzięczamy to w dużej mierze ogromnemu wysiłkowi, jaki włożyli moi utalentowani współpracownicy, którzy zrobili wszystko, co w ich mocy, aby szybko wszystko zorganizować, aby proces przenoszenia nie wpłynął zbytnio na naszych klientów. Teraz mamy nadzieję, że będziemy się rozwijać i wypełnimy tę nową, znacznie większą przestrzeń rozwiązaniami zarówno dla istniejących, jak i nowych klientów i partnerów” - podkreśla Rafael Kropp Wojtczak.

Kontakt

Claus Iwersen
Partner / CFO

Claus Iwersen

Kontakt telefoniczny

Czy masz pytania dotyczące produktów i rozwiązań, lub chcą otrzymać niewiążącą ofertę?

Dziękujemy za zapytanie. Skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.