25. lutego 2020

Firma BSB Industry wspiera organizację Save the Children

Organizacja Save the Children działa na rzecz praw dzieci i zapewnia pomoc nagłą i długoterminową dzieciom znajdującym się w trudnym położeniu w Danii i na całym świecie. Dzięki nowo podpisanemu sponsoringowi komercyjnemu firma BSB Industry chce wyrazić uznanie i wsparcie dla świetnej pracy, jaką największa niezależna organizacja tego typu robi dla dzieci znajdujących się w trudnym położeniu.

Uśmiechnięte dzieci z Afryki

„W firmie BSB Industry aktywnie wspieramy kilka z 17 Celów zrównoważonego rozwoju ONZ, ponieważ zależy nam na naszym świecie. Dzięki korporacyjnemu sponsoringowi na rzecz organizacji Save the Children możemy teraz przyczyniać się do pomagania najbardziej potrzebującym dzieciom w Danii i z całego świata” —wyjaśnia dyrektor finansowy firmy BSB Industry, Claus Iwersen.

Save the Children Denmark to narodowa organizacja zrzeszająca ponad 1000 wolontariuszy pracujących w ponad 60 lokalnych oddziałach w całym kraju. Duński oddział jest częścią międzynarodowej organizacji humanitarnej Save The Children.

Save the Children czyni różnicę

W ramach sponsoringu biznesowego firma BSB Industry pomaga zapewniać żywność głodującym dzieciom oraz schronienie dla dzieci dotkniętych klęskami żywiołowymi. Wsparcie obejmuje również niesienie pomocy dzieciom dotkniętym konfliktem wojennym, a także zagubionym dzieciom pozostawionym bez opieki rodziców.

„Istnieje wiele powodów, dla których chcemy wspierać organizację Save the Children. Nasz sponsoring biznesowy pomaga zapewniać edukację dzieciom, które bez tego wsparcia byłyby pozbawione możliwości uczenia się. Organizacja Save the Children walczy o prawa dziewcząt i chłopców zmuszanych do podejmowania niebezpiecznej pracy, żyjących na ulicy lub zmuszanych do małżeństwa w bardzo młodym wieku. W Danii będziemy też wspierać wysiłki w kierunku niesienia pomocy dzieciom, które zbyt często padają ofiarą przemocy i wiktymizacji” – mówi Claus Iwersen.

BSB Industry wspiera Save the Children 1

86 procent funduszy idzie bezpośrednio do dzieci

Aż 86 procent wsparcia sponsoringowego trafia bezpośrednio do dzieci. Ponadto siedem procent przekazywane jest na cele informacyjne i zbiórkowe. Tylko siedem procent przeznaczane jest na wypłaty i administrację.

„Oszczędne zarządzanie pieniędzmi i wydajne ich wydawanie to główne powody, dla których w firmie BSB Industry postanowiliśmy wspierać organizację Save the Children. Chcemy w ten sposób wyrazić dla niej uznanie za to, jak dużą pomoc niesie dzieciom w trudnej sytuacji życiowej w Danii i na całym świecie” – podkreśla dyrektor finansowy firmy BSB Industry, Claus Iwersen.

Partnerstwo Korporacyjne 2022/2021

Kontakt

Claus Iwersen
Partner / CFO

Claus Iwersen

Kontakt telefoniczny

Czy masz pytania dotyczące produktów i rozwiązań, lub chcą otrzymać niewiążącą ofertę?

Dziękujemy za zapytanie. Skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.