17. sierpnia 2023

Firma BSB Industry zatrudnia kierownika projektów z dużym doświadczeniem

Istotne wyzwania zawodowe oraz zróżnicowany dzień pracy, w połączeniu z dobrą atmosferą w pracy i wspólnym dążeniem do zapewniania odpowiednich rozwiązań we właściwej cenie stanowią fundament życia zawodowego 49-letniego Henrika Sommerlund.

Henrik Sommerlund

Zanim zaczął pracę w biurach firmy BSB Industry w Lunderskov w Jutlandii Południowej, pracował jako kierownik projektu w firmie z sektora naftowego. Przez kilka lat zajmował się też spawaniem konstrukcji i był technikiem maszyn. Henrik Sommerlund zdobył dzięki temu dużo doświadczenia praktycznego, które później mógł wykorzystywać na bardziej kierowniczych stanowiskach.

- Dzięki doświadczeniu zdobytym przez 15 lat na stanowisku kierownika projektów w sektorze naftowym, a także pracy w charakterze spawacza konstrukcji i technika maszyn, dysponuję szerokim zakresem narzędzi, które chcę wykorzystać w pracy w firmie BSB Industry, współpracując z innymi pracownikami, podwykonawcami i oczywiście klientami – wyjaśnia Henrik Sommerlund.

Jego siłą napędową są zadowoleni klienci

Henrik Sommerlund rozpoczął pracę na nowym stanowisku w firmie BSB Industry w dniu 1 czerwca. Współpracując z innym kierownikiem projektu, Mortenem Stoyem, szybko zdołał zapoznać się z każdym aspektem nowej pracy – od wyliczania ofert po dostarczanie gotowych rozwiązań stalowych.

- W mojej ocenie moje doświadczenie praktyczne dało mi wiedzę, którą mogę wykorzystać na przykład w projektowaniu komponentów stalowych dla branży energii wiatrowej. Mam też dość dobre rozeznanie w tym, jak możemy optymalizować procesy produkcji razem z naszymi klientami – mówi Henrik Sommerlund, dla którego zadowoleni klienci zawsze są najważniejsi.

 

Henrik Sommerlund / Project Manager

Ścisły dialog z klientem

Dokonuję wszelkich starań, aby dokładnie zrozumieć specyfikacje określane przez klienta, zanim przystąpię do obliczania ceny. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z mniejszymi wspornikami do turbin wiatrowych, sprzętem transportowym czy większymi konstrukcjami stalowymi, ważne jest, abyśmy zapewniali niezmiennie wysoką jakość we wszystkim, co robimy. Istotne znaczenie ma tu bliska współpraca z klientem w czasie realizacji projektu.

Henrik Sommerlund / Project Manager

Co ceni: zróżnicowany dzień pracy

Henrik Sommerlund bardzo się cieszy, że udało mu się dobrze zacząć pracę w firmie BSB Industry. Jak sam mówi, ceni sobie serdeczne przyjęcie przez współpracowników, różnorodność zadań, a także współdzielenie odpowiedzialności za rozwiązania.

- Jako kierownik projektu w firmie BSB Industry jestem zaangażowany w cały proces. Przykładowo, pozostaję w ciągłym kontakcie z naszymi klientami, a także współpracuję z działem produkcji w zakresie tolerancji i jakości – mówi Henrik Sommerlund, który zawsze stara się udoskonalać sposób, w jaki pracuje.

- Nieustannie staramy się optymalizować proces produkcji, aby uzyskać jak najlepsze rozwiązania w atrakcyjnej cenie, dzięki której nasi klienci mogą pozostać konkurencyjni. Proces ten jest sporym wyzwaniem, dlatego cieszę się, gdy razem ze współpracownikami, podwykonawcami i klientami udaje nam się uzyskać odpowiednie rozwiązanie w dobrej cenie – podkreśla Henrik Sommerlund.

Kontakt

Henrik Sommerlund
Project Manager

Henrik Sommerlund

Kontakt telefoniczny

Czy masz pytania dotyczące produktów i rozwiązań, lub chcą otrzymać niewiążącą ofertę?

Dziękujemy za zapytanie. Skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.