25. września 2023

Niezmiennie wysoka jakość jest fundamentem, do którego będzie dążyła nowa Kierowniczka ds. kontroli jakości w polskim oddziale firmy BSB Industry

Firma BSB Industry Poland zatrudniła Annę Bocian jako nową Kierowniczkę ds. kontroli jakości. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu na podobnych stanowiskach między innymi w branży lotniczej Anna Bocian posiada solidny warsztat umiejętności, który pomoże jej w podniesieniu jakości i ograniczeniu liczby odstępstw od norm w polskich fabrykach.

Anna Bocian posiada wykształcenie wyższe w zakresie jakości, środowiska pracy i bezpieczeństwa

Anna Bocian ukończyła studia z zakresu jakości, środowiska pracy i bezpieczeństwa w miejscu pracy. Zdaniem Morten Krusborg – CEO BSB Industry – jej wiedza techniczna i wieloletnie doświadczenie praktyczne zdobyte w małych i średnich międzynarodowych firmach sprawiają, że będzie doskonale pasować do firmy BSB Industry.

- Choć firma BSB Industry już teraz może szczycić się wysoką jakością, nieustannie staramy się optymalizować jakość i robić wszystko jeszcze lepiej niż wcześniej. Zatrudniając Annę Bocian, robimy kolejny ważny krok. Nie mam wątpliwości, że doświadczenie naszej nowej Kierowniczki ds. kontroli jakości w kierunku doskonalenia naszych systemów zarządzania jakością oraz zapewniania jakości pozwolą nam zapewniać niezmiennie wysoką jakość i ograniczyć liczbę odstępstw od norm do absolutnego minimum – podkreśla Morten Krusborg.

Prace spawalnicze na dużej konstrukcji stalowej

Wielkie ambicje

Poprzednio Anna Bocian była zatrudniona w firmie z branży lotniczej, w której była odpowiedzialna za jakość. To właśnie doświadczenia zdobyte na tamtym stanowisku chce teraz wykorzystać w firmie BSB Industry.

- Mam ogromne ambicje, jeśli chodzi o jakość. To bardzo ważne, abyśmy nieustannie rozwijali i optymalizowali nasze systemy zarządzania jakością oraz dążyli do zapewniania naszym klientom niezmiennie wysokiej jakości. Ponadto, musimy ciągle skupiać się na ograniczaniu liczby odstępstw od norm oraz wpływających skarg – wyjaśnia Anna Bocian, którą cieszy to, że firma BSB Industry bardzo poważnie podchodzi do kwestii optymalizowania jakości.

- Dbanie o zadowolenie klientów napędza mnie do działania. Razem z moimi utalentowanymi współpracownikami z Polski i Danii jestem gotowa zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby zapewniać jeszcze wyższą jakość w przyszłości – mówi nowa Kierowniczka ds. kontroli jakości w firmie BSB Industry Poland.

Anna Bocian  / Kierownik Kontroli Jakości

Wysoka jakość jest siłą napędową

Mam ogromne ambicje, jeśli chodzi o jakość. To bardzo ważne, abyśmy nieustannie rozwijali i optymalizowali nasze systemy zarządzania jakością oraz dążyli do zapewniania naszym klientom niezmiennie wysokiej jakości. Ponadto, musimy ciągle skupiać się na ograniczaniu liczby odstępstw od norm oraz wpływających skarg.

Anna Bocian / Kierownik Kontroli Jakości

Współpracując ze sobą, możemy tworzyć najlepsze rozwiązania

Firma BSB Industry Poland nieustannie współpracuje z duńskim działem ds. jakości, aby zapewniać i utrzymywać niezmiennie wysoką jakość. Wszelkie odstępstwa od norm są korygowane, a ponadto dzięki dialogowi i współpracy z klientami udaje się spełniać wszelkie wymagania dotyczące jakości i dokumentacji.

- Zapewnianie dobrej jakości wymaga ciągłej pracy. Jednak zarówno my, jak i nasi klienci już teraz odczuwamy korzyści z tego, że dzięki współpracy między polskim i duńskim oddziałem udało nam się zwiększyć koncentrację na kontroli i zapewnianiu jakości – mówi Anna Bocian.

Zróżnicowane i ekscytujące obszary odpowiedzialności

Jako nowa Kierowniczka ds. kontroli jakości, Anna Bocian zajmuje się między innymi koordynowaniem kontroli jakości i określaniem przedmiotu takiej kontroli. Odpowiada ona za audyty wewnętrzne i audyty u dostawców, a także odgrywa ważną rolę w audytach u klientów.

- Mam wiele różnych i ciekawych obszarów odpowiedzialności. Jednym z moich ważnych obowiązków jest dbanie o to, aby firma BSB Industry Poland zapewniała dokładnie taką dokumentację, jakiej potrzebują nasi klienci. W tym względzie bardzo istotną rolę odgrywa tworząca wartość współpraca z naszymi klientami i dostawcami – wyjaśnia Anna Bocian, która jest bardzo zadowolona z pierwszych dni pracy w firmie BSB.

- Moi współpracownicy powitali mnie z otwartymi ramionami. Zarówno w biurze, jak i w dziale produkcyjnym panuje świetna atmosfera. Jestem przekonana, że nasza współpraca będzie układała się jeszcze lepiej i że połączymy siły, aby znaleźć najlepsze rozwiązania umożliwiające ulepszanie jakości w firmie BSB Industry Poland – podkreśla Anna Bocian.

Kontakt

Anna Bocian
Kierownik Kontroli Jakości

Anna Bocian

Kontakt telefoniczny

Czy masz pytania dotyczące produktów i rozwiązań, lub chcą otrzymać niewiążącą ofertę?

Dziękujemy za zapytanie. Skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.