19. marca 2024

Paweł Pociżnicki nowym kierownikiem fabryki BSB Industry w Polsce

BSB Industry zatrudnia Pawła Pociżnickiego na stanowisku kierownika fabryki polskiego oddziału duńskiej spółki zajmującej się stalą. Wnosi on wszechstronne doświadczenie w zarządzaniu, wiedzę techniczną i podejście nastawione na rozwiązania, w którym podstawą rozwoju organizacji i osiągania wyników są współpraca, zaufanie i delegowanie obowiązków.

Pawel BSB Industry 2024 1

43-letni Paweł Pociżnicki wcześniej pracował jako szef działu montażu i usług w większej polskiej firmie, gdzie odpowiadał za produkcję i montaż maszyn procesowych, głównie dla sektora energetycznego. Po 13 latach w tej samej pracy liczy na nowe wyzwania w BSB Industry.

– U poprzedniego pracodawcy wiele się nauczyłem, a ponadto rozwinąłem się jako lider i jako człowiek. To była nasza wspólna fascynująca, rozwijająca podróż. Jednak po 13 latach w tej samej firmie potrzebuję czegoś nowego w życiu zawodowym – wyjaśnia Paweł Pociżnicki, który nie może doczekać się przejęcia większej odpowiedzialności oraz bardziej dogłębnego zrozumienia organizacji i procesów w BSB Industry.

– W BSB Industry będę ponosił ogólną odpowiedzialność za rozwój polskiego oddziału. Z niecierpliwością czekam, by wykorzystać moje doświadczenie w zarządzaniu oraz wiedzę techniczną. Przede wszystkim chcę poznać cały personel oraz dobrze zrozumieć organizację i procesy, aby wyznaczyć kurs rozwoju polskiego oddziału BSB Industry w ścisłej współpracy z, między innymi, CEO Mortenem Krusborgiem oraz polskimi kierownikami średniego szczebla – wyjaśnia nowo mianowany kierownik fabryki.

 

Paweł Pociżnicki  / Kierownik Fabryki oddziału w Polsce

Staram się widzieć rozwiązania, a nie problemy

Pracownicy wkrótce przekonają się, że mogą przyjść do mnie z każdą trudną sprawą, zarówno dotyczącą zarządzania, jak i produkcji. Staram się widzieć rozwiązania, a nie problemy, i nie przestaję działać, dopóki wyzwanie nie zakończy się sukcesem.

Paweł Pociżnicki / Kierownik Fabryki oddziału w Polsce

BSB Industry i Paweł Pociżnicki idealnie do siebie pasują

Paweł Pociżnicki ma nie tylko wieloletnie doświadczenie na stanowisku lidera, ale także solidne wykształcenie. Jego kwalifikacje obejmują tytuł magistra marketingu i zarządzania, dyplom w dziedzinie inżynierii mechanicznej, a także certyfikat International Welding Engineer (IWE).

– Połączenie wiedzy technicznej Pawła i jego doświadczenia w dziedzinie zarządzania produkcją, produkcji w dużych ilościach oraz standardów jakości sprawia, że doskonale pasuje on do BSB Industry – wyjaśnia CEO Morten Krusborg, który ma wysokie oczekiwania wobec nowego kierownika fabryki w Polsce.

– Paweł jest gotowy, by wejść do naszej polskiej fabryki i za nią odpowiadać. W BSB Industry nie mamy wątpliwości, że znaleźliśmy osobę, której profil doskonale pasuje do stanowiska kierownika fabryki. Paweł jest zorientowany na rozwiązania, ma optymistyczne nastawienie i ciężko pracuje, koncentrując się na osiąganiu rezultatów we współpracy z całym personelem. Jako lider potrafi słuchać, a także budować zaufanie i współpracę w całej organizacji – podkreśla Morten Krusborg.

Połączenie doświadczenia w zarządzaniu i wiedzy technicznej wzbudza szacunek

Paweł Pociżnicki rozpoczyna pracę jako kierownik fabryki 30 kwietnia 2024 r. Nie może się doczekać, by dać z siebie wszystko, i podkreśla, że jest gotowy na każde wyzwanie.

– Pracownicy wkrótce przekonają się, że mogą przyjść do mnie z każdą trudną sprawą, zarówno dotyczącą zarządzania, jak i produkcji. Staram się widzieć rozwiązania, a nie problemy, i nie przestaję działać, dopóki wyzwanie nie zakończy się sukcesem. Zawsze chętnie deleguję obowiązki, ale nie unikam praktycznej pracy oraz wykorzystywania swojego doświadczenia i wiedzy technicznej, by rozwiązywać bieżące wyzwania produkcyjne. Czuję, że to budzi szacunek wśród pracowników – mówi Paweł Pociżnicki, który zawsze jest w ruchu: zarówno w pracy, jak i w domu.

– Nie spędzam całego wolnego czasu przed telewizorem. Uwielbiam naprawianie starych samochodów i motocykli, a także nurkowanie i ćwiczenie sztuk walki dwa razy w tygodniu. Najbardziej relaksuje mnie aktywny wypoczynek w towarzystwie przyjaciół albo mojej wspaniałej żony i dwójki cudownych dzieci – dodaje. Paweł Pociżnicki już czeka, aż będzie mógł realizować ambicje swoje i firmy BSB Industry jako nowy kierownik fabryki w polskim oddziale.

Kontakt

Morten Krusborg
CEO

Morten Krusborg

Kontakt telefoniczny

Czy masz pytania dotyczące produktów i rozwiązań, lub chcą otrzymać niewiążącą ofertę?

Dziękujemy za zapytanie. Skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.