11. października 2023

Poznaj nasze centrum dostaw

Centrum dostaw firmy BSB Industry, obejmujące 13 600 metrów kwadratowych powierzchni zadaszonej oraz ponad 10 000 metrów powierzchni na zewnątrz, jest w stanie obsługiwać, gromadzić i pakować wszelkie produkty – od małych śrub i wkrętów po duże konstrukcje i części do turbin wiatrowych.

Pakiety zadań i zestawy rozwiązań dla zastosowań offshore i pozostałej części branży

Wartościowe partnerstwo

Centrum dostaw firmy BSB Industry jest rozwiązaniem z zakresu logistyki i magazynowania dla sektora przemysłowego. Mając 13 600 metrów kwadratowych powierzchni zadaszonej oraz ponad 10 000 metrów powierzchni na zewnątrz, jesteśmy w stanie obsługiwać, gromadzić i pakować wszelkie produkty – od małych śrub i wkrętów po duże konstrukcje i części do turbin wiatrowych.

Nasze centrum logistyczne może też pochwalić się świetną lokalizacją – znajduje się w miejscowości Hammelev w Jutlandii Południowej, zaraz przy zjeździe 68 z autostrady. Dzięki strategicznej lokalizacji służy ono jako centralny węzeł dla północnoeuropejskiej sieci portów, a także dla transportu realizowanego europejskimi autostradami.

Współpracując z firmą BSB Industry, otrzymujesz kompleksowy pakiet. Konsolidujemy wszystko – od produkcji i zamawiania uzupełniających produktów po montowanie, magazynowanie i dostarczanie – oferując uproszczone rozwiązanie z zakresu koszy kotwowych, które dostarczymy dokładnie tam, gdzie będziesz go potrzebować.

Dowiedz się więcej o naszym Centrum dostaw

Dzięki kompleksowemu rozwiązaniu od firmy BSB Industry możesz zwiększyć konkurencyjność swojej firmy. Dostarczamy wysokiej jakości produkty ze stali, stali nierdzewnej i aluminium w konkurencyjnych cenach i w ustalonych terminach.

Rozwiązanie z zakresu logistyki i magazynowania dla sektora przemysłowego

  • Optymalna lokalizacja przy zjeździe 68 z autostrady E45
  • Oszczędność pieniędzy, zasobów i przestrzeni magazynowej dla klientów
  • Rozwiązania są montowane i pakowane przez doświadczony personel
  • Bezpieczne dostawy na całym świecie
  • Solidna kontrola jakości i wysoka wydajność dostaw

Nasz wykwalifikowany zespół starannie składa zestawy koszy kotwowych, oznaczając je wyraźnie numerami elementów. Ponadto oferujemy szybki czas reakcji oraz niezwłoczne dostawy, aby umożliwić Twojej firmie płynną i wydajną pracę.

Wysoka wydajność dostaw to fundament centrum dostaw firmy BSB Industry. Nasz specjalny zespół ds. kontroli jakości nieustannie sprawdza, czy produkty, które otrzymujesz, spełniają Twoje wymagania co do jakości, i to od momentu, kiedy docierają do naszej placówki aż do chwili ich spakowania i wysłania.

Kontakt

Kristian Sloth
Sales Director

Kristian Sloth

Kontakt telefoniczny

Czy masz pytania dotyczące produktów i rozwiązań, lub chcą otrzymać niewiążącą ofertę?

Dziękujemy za zapytanie. Skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.