5. marca 2024

WasteApp ma bardzo dobry wpływ na środowisko i gospodarkę

Firma BSB Industry podjęła się kolejnej inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju, inwestując w system zarządzania odpadami, WasteApp. Korzystając z tej aplikacji, pracownicy mogą łatwo zamawiać usługę opróżniania kontenerów wtedy, gdy jest potrzebna, a nie ze wstępnie ustaloną częstotliwością.

Wasteapp I BSB Industry

W firmie BSB Industry kierowniczka działu QHSE, Winnie Fedders, spodziewa się, że rozwiązanie WasteApp pozwoli ograniczyć liczbę odbiorów odpadów nawet o 25 procent.

- Dzięki naszemu nowemu rozwiązaniu WasteApp możemy teraz opróżniać kontenery wtedy, gdy istnieje taka potrzeba. Wcześniej zdarzały się sytuacje, że opróżniano kontenery, które były tylko w połowie zapełnione. Teraz to już przeszłość. W firmie BSB Industry spodziewamy się, że uda nam się ograniczyć liczbę odbiorów o 20–25 procent. Stanowi to dużą korzyść zarówno z finansowego punktu widzenia, jak i z perspektywy zrównoważonego rozwoju, ponieważ dzięki temu śmieciarki będą przyjeżdżać do nas tylko wtedy, gdy będzie to konieczne — wyjaśnia Winnie Fedders.

Dowiedz się więcej na temat aplikacji WasteApp

Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat jej funkcji i zalet.

Film jest w języku duńskim.

WasteApp sprawia, że zarządzanie odpadami jest bardziej wydajne

WasteApp to aplikacja dostosowana do potrzeb firmy, umożliwiająca pracownikom łatwe zamawianie usługi opróżniania kontenera na śmieci, niezależnie od tego, kto obsługuje wywóz odpadów.

- W firmie BSB Industry współpracujemy z kilka różnymi usługodawcami z zakresu odbioru odpadów, specjalizującymi się w wielu różnych obszarach. Poprzednio zamawialiśmy usługi przez portale internetowe, dzwoniliśmy lub pisaliśmy do nich. Po wprowadzeniu aplikacji WasteApp po prostu dotykamy obrazu kontenera, aby zamówić opóźnianie. To proste i wygodne, a ponadto pozwala zaoszczędzić czas, ponieważ mamy wówczas pod ręką całą dokumentację oraz kompletną listę wszystkich zamówień — mówi specjalista ds. QHSE.

Winnie Fedders / QHSE Specialist

Zyski i zrównoważony rozwój

Dzięki naszemu nowemu rozwiązaniu WasteApp możemy teraz opróżniać kontenery wtedy, gdy istnieje taka potrzeba. Wcześniej zdarzały się sytuacje, że opróżniano kontenery, które były tylko w połowie zapełnione. Teraz to już przeszłość. W firmie BSB Industry spodziewamy się, że uda nam się ograniczyć liczbę odbiorów o 20–25 procent.

Winnie Fedders / QHSE Specialist

Zalety aplikacji WasteApp

  • Lepsze wykorzystanie pojemności kontenera i oszczędność pieniędzy
  • Ograniczenie liczby odbiorów, co pomaga chronić środowisko dzięki oszczędności paliwa
  • Natychmiastowe zamawianie usługi opróżniania, gdy zaistnieje taka potrzeba
  • Prowadzenie dokumentacji wszystkich zamówień (kto, co i kiedy)
  • Przegląd wszystkich kontenerów i usługodawców z zakresu wywozu odpadów
  • Szybkie i łatwe zamawianie za pomocą kilku kliknięć
  • Brak konieczności oczekiwania na liniach telefonicznych czy czasochłonnego pisania wiadomości e-mail
  • Brak konieczności pamiętania numerów klientów, numerów kontenerów i lokalizacji
  • Zmniejszone ryzyko wystąpienia błędów w procesie zamawiania

Pracownicy z chęcią korzystają z aplikacji WasteApp

Firma BSB Industry wprowadziła aplikację WasteApp w grudniu, a pracownicy mają pozytywne doświadczenia w związku z odbiorem odpadów takich jak pianka, kartony i papier, materiały łatwopalne, opiłki żelaza i odpady po cięciu.

- Nasi pracownicy są zadowoleni z tego rozwiązania, ponieważ zwyczajnie ułatwia im pracę. Razem z pracownikami oceniamy aplikację WasteApp i nieustannie skupiamy się na tym, jak optymalizować zarządzanie odpadami, aby zapewnić jeszcze większe oszczędności i lepiej zadbać o klimat – podkreśla Winnie Fedders.

Kontakt

Winnie Fedders
QHSE Specialist

Winnie Fedders

Kontakt telefoniczny

Czy masz pytania dotyczące produktów i rozwiązań, lub chcą otrzymać niewiążącą ofertę?

Dziękujemy za zapytanie. Skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.