19. grudnia 2023

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i pomyślnego Nowego Roku 2023

Boże Narodzenie to tradycja, wspólnota, radość, przytulność i obecność, obejmująca wszystkich i przypominająca, abyśmy docenili wiele wspaniałych doświadczeń, inicjatyw i sukcesów, które wspólnie odnieśliśmy w ciągu ostatniego roku.

Julehilsen 2023 Julekugler

W BSB Industry jesteśmy szczególnie dumni z nominacji do nagrody Sustainable Development Goals Award (Nagroda za działanie na rzecz realizacji celów zrównoważonego rozwoju) w gminie Kolding, za nasze wysiłki w obszarze zapewnienia zrównoważonego rozwoju w naszej działalności. Warto wspomnieć, że między innymi wykorzystujemy w 100% ekologiczną energię elektryczną uzyskiwaną z turbin wiatrowych oraz przyjazny dla klimatu, neutralny pod względem emisji CO2 gaz spawalniczy, a obie inicjatywy zapewniają znaczne korzyści klimatyczne.

W BSB Industry natura jest bliska naszemu sercu. Bardzo dbamy o ślad klimatyczny, jaki pozostawimy, oraz o świat, który przekazujemy naszym dzieciom i wnukom.

Dlatego w 2023 roku ustanowiliśmy szereg zrównoważonych inicjatyw i celów klimatycznych. Przede wszystkim dążymy do ograniczenia do roku 2030 emisji CO2 i odpadów produkcyjnych, a naszą ambicją jest przyczynienie się do produkcji energii odnawialnej na wszystkich kontynentach do 2050 roku.

Oczywiście nie wszystko jest radosne i wesołe. Rok 2023 był dla nas w BSB Industry również pełen wyzwań, gdyż cała branża wiatrowa znajduje się pod ciągłą presją. Na szczęście patrząc w przyszłość widzimy, że odnawialne źródła energii, takie jak wiatr, będą podstawą walki ze zmianami klimatycznymi.

W BSB Industry nie możemy się doczekać, aby w 2024 roku jeszcze bardziej skoncentrować się na wdrażanie wspólnie z Tobą i firmą zrównoważonych procesów produkcyjnych. Bardzo dziękujemy za współpracę w ubiegłym roku, która zaoferowała wiele innowacyjnych, solidnych i inteligentnych rozwiązań klientom na całym świecie.

BSB Industry życzy Państwu Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i pomyślnego Nowego Roku. Cieszymy się na kontynuację dobrej współpracy z Państwem w nowym roku.

Kierownictwo i pracownicy BSB Industry

Najważniejsze wydarzenia minionego roku

Nominacja do nagrody Sustainable Development Goals Award za naszą pracę na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Inwestycje w roboty spawalnicze zapewniają wysoką i stałą jakość.

Nawiązanie rozszerzonej i jeszcze bliższej współpracy z firmą Vestas.

Otwarcie Centrum Zaopatrzenia o powierzchni 13 600 metrów kwadratowych w Hammelev.

Nominacja do tytułu firmy EY Przedsiębiorca Roku 2023.

Nagrodzenie przez bank Spar Nord i firmę audytorsko-doradczą BDO tytułem Firma Sukcesu 2023.

Powołanie Marianne McElheron na stanowisko kierowniczki ds. jakości, zdrowia, BHP i ochrony środowiska (QHSES)

Wyznaczenie dla firmy ambitnych celów zrównoważonego rozwoju.

BSB Julekort 2023 A4 PL

Kontakt

Morten Krusborg
CEO

Morten Krusborg

Kontakt telefoniczny

Czy masz pytania dotyczące produktów i rozwiązań, lub chcą otrzymać niewiążącą ofertę?

Dziękujemy za zapytanie. Skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.