25. kwietnia 2024

Wszyscy kierownicy warsztatów w BSB Industry zaczynali od pracy w produkcji

Sześciu wykwalifikowanych pracowników BSB Industry awansowało ze stanowisk robotniczych na hali produkcyjnej w fabryce maszyn na stanowiska kierownicze, gdzie organizują pracę i zarządzają produkcją jako kierownicy warsztatów w polskich zakładach firmy w Ciechocinie i Toruniu.

Formænd I Polen

Dawid Czyżniewski, Dariusz Wróblewski, Kamil Kamiński, Mateusz Malinowski, Krzysztof Argalski i Kamil Nowatkowski kierują pracą, optymalizują procesy i dbają o jakość, z której znane są produkty firmy BSB Industry.

Każdy z nich rozpoczynał karierę w BSB Industry na hali produkcyjnej. Tutaj poznali procesy produkcyjne i zdobyli istotne doświadczenie, z którego teraz korzystają jako kierownicy warsztatów. Sześciu mężczyzn nadzoruje obecnie pracę w działach spawania, obróbki skrawaniem, pakowania oraz rozwoju w BSB Industry.

- Większość z nas pracuje tu już ponad 10 lat. Wszyscy zaczynaliśmy w hali produkcyjnej, gdzie od podstaw poznaliśmy produkcję, więc świetnie rozumiemy procesy pracy. I my, i firma BSB Industry rozwijamy się, żeby sprostać nowym i coraz bardziej wymagającym zadaniom. Każdy dzień niesie ekscytujące wyzwania i właśnie to nas motywuje – mówi Dawid Czyżniewski, kierownik warsztatu w Dziale Maszyn.

 

Dawid Czyzniewski / Dział Maszyn

Razem jesteśmy silni

W BSB Industry jest dobra atmosfera i otwartość, słucha się naszego zdania, a ludzie szanują się nawzajem. Każdy pomysł, jak można coś zrobić inaczej i lepiej, jest traktowany poważnie. Tak było i z moim pomysłem, który jest teraz wdrażany w dziale technicznym.

Dawid Czyzniewski / Dział Maszyn

Znajdowanie właściwych rozwiązań

Sześciu kierowników warsztatów i kierownik produkcji Piotr Grubecki to dynamiczny zespół. Mężczyźni są przyjacielscy, opanowani i konkretni, ale potrafią też śmiać się i żartować. Atmosfera w pracy jest przyjazna. Ale są też odpowiedzialnymi kierownikami, niezwykle oddanymi pracy.

– Nowe zamówienia i nowe projekty potrzebują właściwych rozwiązań. A tu niezbędna jest umiejętność współpracy i nadzorowania naszych zespołów. Żeby móc dotrzymać terminu, wszyscy musimy przestrzegać harmonogramu, bo wszystkie etapy produkcji są od siebie wzajemnie zależne – mówi Kamil Nowatkowski, kierownik warsztatu w Dziale Pakowania.

On i inni kierownicy warsztatów cenią sobie, że każdy dzień pracy wnosi coś nowego, że mają możliwość wpływania na decyzje, dzięki czemu mogą doskonalić się i rozwijać zawodowo.

- W BSB Industry jest dobra atmosfera i otwartość, słucha się naszego zdania, a ludzie szanują się nawzajem. Każdy pomysł, jak można coś zrobić inaczej i lepiej, jest traktowany poważnie. Tak było i z moim pomysłem, który jest teraz wdrażany w dziale technicznym – dodaje Dawid Czyżniewski.

Jeden zespół, jeden cel

Sześciu kierowników warsztatów spotyka się codziennie o 7:30 na porannej odprawie. Omawiają zadania na dany dzień, a o 11:00 kierownictwo odwiedza poszczególne działy, żeby sprawdzić, jak przebiega praca, i porozmawiać z kierownikami warsztatów o wyzwaniach i osiągnięciach.

- Wszyscy jesteśmy świetnie zorientowani, co dzieje się w różnych działach, i jakie są plany. Każdy z nas ma swój zespół wykwalifikowanych i samodzielnych pracowników, ale potrzebna jest także współpraca pomiędzy różnymi działami i wzajemna pomoc. Dobra atmosfera w BSB Industry wynika z tego, że jesteśmy zespołem, który ma te same cele – podkreśla Dawid Czyżniewski.

Dobrze się rozumiemy

Piotr Grubecki, kierownik produkcji w zakładzie BSB Industry w Ciechocinie, jest bardzo zadowolony ze współpracy z kierownikami warsztatów, z którymi ma dobry, przyjazny i profesjonalny kontakt.

- Wszyscy są bardzo kompetentni i świetnie się dogadujemy. Jeśli pojawią się jakieś problemy, możemy je szybko rozwiązać, bo wszyscy wiemy, jaka jest sytuacja. Gramy do tej samej bramki, a to jest najważniejsze. Mogę po prostu powiedzieć, że mamy właściwych ludzi na właściwym miejscu – mówi z zadowoleniem Piotr Grubecki.

Sześciu kierowników warsztatów w BSB Industry to członkowie społeczności lokalnej w Ciechocinie i Toruniu, mieszkają z rodzinami nie dalej niż 20 km od tych miast.

Kontakt

Piotr Grubecki
Szef Produkcji

Piotr Grubecki

Kontakt telefoniczny

Czy masz pytania dotyczące produktów i rozwiązań, lub chcą otrzymać niewiążącą ofertę?

Dziękujemy za zapytanie. Skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.