Branże

Rozwiązania jakościowe dla przemysł wiatrowy, przemysł tradycyjny, na morzu i energia

Energia wiatrowa

Dostarczamy wysokiej jakości produkty i kompleksowe rozwiązania dla branży energii wiatrowej

Przemysł tradycyjny

Wykonujemy skomplikowane zlecenia dla tradycyjnego przemysłu w konkurencyjnych cenach

Energia

Spawane konstrukcje ze stali z myślą o rozwiązaniach z branży energetycznej

Partnerstwo z naciskiem na jakość i konkurencyjność

Nasze rozwiązania w zakresie stali, stali nierdzewnej i aluminium są wysoko cenione przez Klientów, dla których najważniejsza jest wysoka jakość. BSB Poland jest dostawcą dla firm z branży energii wiatrowej i przemysłu tradycyjnego. Dzięki naszej fachowej wiedzy i nowoczesnemu parkowi maszynowemu jesteśmy gotowi podjąć się zarówno mniejszych, jak i większych zadań dla Twojej firmy.

Dzięki profesjonalnemu doradztwu zapewniamy wysokiej jakości produkty po konkurencyjnych cenach dla Twojej firmy. Posiadamy rozległą wiedzę fachową w zakresie cięcia, obróbki i spawania w wielu sektorach przemysłu. Nasza zdolność produkcyjna to ponad 20 000 metrów kwadratowych pod dachem i znaczne możliwości podnoszenia w fabrykach w Danii i Polsce - zapewnia nam ona elastyczność, a Tobie korzyści w postaci krótkich terminów dostaw.

Możemy produkować zgodnie z Twoim zamówieniem, wnieść wkład w przygotowania do produkcji lub uczestniczyć w rozwoju Twojego produktu. Firma BSB Poland opanowała szeroki wachlarz rozwiązań, począwszy od produkcji pojedynczego komponentu, aż po całościowe rozwiązania produktowe, w których bierzemy odpowiedzialność za cały proces, od wstępnego doradztwa, przez montaż gotowego rozwiązania, aż po serwis i konserwację. Dzięki całościowemu rozwiązaniu BSB Poland zaoszczędzisz zasoby i w pełni wykorzystasz nasze kompetencje.

Potrzebujesz rozwiązania dostosowanego do branży?

Oferujemy wysokiej jakości rozwiązania ze stali, stali nierdzewnej i aluminium, dostosowane do specjalnych wymagań Twojej firmy.

Kontakt

Katarzyna Ułanowska
Kierownik ds. Projektów i Sprzedaży

Katarzyna Ułanowska

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zapytanie. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Kontakt telefoniczny

Czy masz pytania dotyczące produktów i rozwiązań, lub chcą otrzymać niewiążącą ofertę?

Dziękujemy za zapytanie. Skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.