Projekty

BSB Industry wybudowała stalową wieżę dla zakładów przetwórczych

Dzięki ścisłej współpracy z klientem, Airco DIET i współdostawcą BIIR Lean Engineering, BSB Industry przekształciła 25 ton stali w wielką stalową wieżę i masywną konstrukcję nośną na potrzeby najnowszego zakładu przetwórczego firmy Airco DIET z branży tytoniowej.

Airco Diet 6

Inżynier projektu Ronni Blicher Madsen z Airco DIET z zadowoleniem przyjął projekt końcowy i określił stalową wieżę wybudowaną przez BSB Industry jako „największą i najdoskonalszą konstrukcję ze stali”, która została już wysłana i przekazana Frederici, firmie z Jutlandii.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z produktu końcowego, jaki został wspólnie wybudowany przez współpracujące firmy BSB Industry oraz BIIR Lean Engineering, oraz przesłany do nas. Wieża została zaprojektowana zgodnie z rysunkami technicznymi i jest prosta w montażu dla naszych instalatorów. Stalowa wieża pod każdym względem spełnia nasze oczekiwania i wymagania", wyjaśnia Ronni Blicher Madsen, który ściśle współpracował przy projekcie z BSB Industry.

"Firma BSB Industry użyła wszystkich swoich umiejętności do tego projektu. Cięli, spawali i gięli około 25 ton stali, a także byli odpowiedzialni za zarządzanie projektem, zaopatrzenie i koordynację. Byliśmy pewni, że produkt końcowy spełni nasze oczekiwania. Współpraca była zorientowana na rozwiązanie i razem udało nam się zoptymalizować proces pracy, dzięki czemu byliśmy w stanie zrealizować projekt na czas", mówi inżynier projektu.

"Ze względu na wyjątkowo napięty harmonogram BSB Industry zakupiło materiały wcześniej niż zwykle, aby móc szybciej ruszyć z projektem. Niestety, spowodowało to wygięcie wielu elementów, które okazało się być zbyt poważne i spowodowało pękanie przedmiotów podczas późniejszego montażu konstrukcji".

"BSB Industry natychmiast na to zareagowało. Zjawili się u nas po godzinie od wezwania. Dwa dni później wyprodukowali i wymienili 40 potrzebnych części. Skarga została rozpatrzona z pełnym profesjonalizmem", mówi Ronni Blicher Madsen, który pragnie kontynuować współpracę Z BSB Industry.

"Pod względem jakości, rozwiązania BSB Industry są najwyższej klasy. Współpraca jest bez zarzutu, a ich ceny są uczciwe i przejrzyste. Otrzymaliśmy dwie oferty cenowe na budowę wieży stalowej. Ceny były porównywalne, jednak oferta BSB wyróżniała się, gdyż zawierała cały nowo zoptymalizowany pakiet rysunków technicznych. Ostatecznie wybraliśmy właściwego dostawcę, podjęliśmy właściwą decyzję i otrzymaliśmy świetną cenę. Poznaliśmy również projekt BIIR Lean Engineering od strony ceny i ta dodatkowa przejrzystość sprawia, że jesteśmy jeszcze bardziej pewni naszej współpracy z BSB Industry", podkreśla Ronni Blicher Madsen.

Pobierz Historię Klienta Airco DIET

Kontakt

Kristian Sloth
Sales Director

Kristian

Kontakt telefoniczny

Czy masz pytania dotyczące produktów i rozwiązań, lub chcą otrzymać niewiążącą ofertę?

Dziękujemy za zapytanie. Skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.