Projekty

BSB Industry wybudowała stalową wieżę dla zakładów przetwórczych

Dzięki ścisłej współpracy z klientem, Airco DIET i współdostawcą BIIR Lean Engineering, BSB Industry przekształciła 25 ton stali w wielką stalową wieżę i masywną konstrukcję nośną na potrzeby najnowszego zakładu przetwórczego firmy Airco DIET z branży tytoniowej.

Zakład przetwórczy Airco Diet dla przemysłu tytoniowego

Inżynier projektu Ronni Blicher Madsen z Airco DIET z zadowoleniem przyjął projekt końcowy i określił stalową wieżę wybudowaną przez BSB Industry jako „największą i najdoskonalszą konstrukcję ze stali”, która została już wysłana i przekazana Frederici, firmie z Jutlandii.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z produktu końcowego, jaki został wspólnie wybudowany przez współpracujące firmy BSB Industry oraz BIIR Lean Engineering, oraz przesłany do nas. Wieża została zaprojektowana zgodnie z rysunkami technicznymi i jest prosta w montażu dla naszych instalatorów. Stalowa wieża pod każdym względem spełnia nasze oczekiwania i wymagania, wyjaśnia Ronni Blicher Madsen, który ściśle współpracował przy projekcie z BSB Industry.

- Firma BSB Industry użyła wszystkich swoich umiejętności do tego projektu. Cięli, spawali i gięli około 25 ton stali, a także byli odpowiedzialni za zarządzanie projektem, zaopatrzenie i koordynację. Byliśmy pewni, że produkt końcowy spełni nasze oczekiwania. Współpraca była zorientowana na rozwiązanie i razem udało nam się zoptymalizować proces pracy, dzięki czemu byliśmy w stanie zrealizować projekt na czas, mówi inżynier projektu.

Uzyskaj wycenę cięcia, frezowania lub spawania

- Ze względu na wyjątkowo napięty harmonogram BSB Industry zakupiło materiały wcześniej niż zwykle, aby móc szybciej ruszyć z projektem. Niestety, spowodowało to wygięcie wielu elementów, które okazało się być zbyt poważne i spowodowało pękanie przedmiotów podczas późniejszego montażu konstrukcji".

- BSB Industry natychmiast na to zareagowało. Zjawili się u nas po godzinie od wezwania. Dwa dni później wyprodukowali i wymienili 40 potrzebnych części. Skarga została rozpatrzona z pełnym profesjonalizmem, mówi Ronni Blicher Madsen, który pragnie kontynuować współpracę Z BSB Industry.

- Pod względem jakości, rozwiązania BSB Industry są najwyższej klasy. Współpraca jest bez zarzutu, a ich ceny są uczciwe i przejrzyste. Otrzymaliśmy dwie oferty cenowe na budowę wieży stalowej. Ceny były porównywalne, jednak oferta BSB wyróżniała się, gdyż zawierała cały nowo zoptymalizowany pakiet rysunków technicznych.

- Ostatecznie wybraliśmy właściwego dostawcę, podjęliśmy właściwą decyzję i otrzymaliśmy świetną cenę. Poznaliśmy również projekt BIIR Lean Engineering od strony ceny i ta dodatkowa przejrzystość sprawia, że jesteśmy jeszcze bardziej pewni naszej współpracy z BSB Industry, podkreśla Ronni Blicher Madsen.

Fakty dotyczące firmy Airco DIET

Airco DIET opracowuje i buduje zakłady przetwórcze dla branży tytoniowej w swojej fabryce i siedzibie głównej w mieście Fredericia w Jutlandii. DIET to akronim od wyrażenia: Dry Ice Expanded Tobacco. Przetwarzanie DIET jest czystym, naturalnym i bezpiecznym procesem, który korzystnie wpływa na surowiec tytoniowy.

Oto niektóre z korzyści tego procesu: Zmniejszona waga tytoniu na papieros, ograniczenie zawartości substancji smolistych, poprawa jakości palenia, a także ograniczenie ostatecznej zawartości nikotyny w spalanym tytoniu.

Airco DIET jest światowym liderem w swojej dziedzinie, ponieważ wszystkie papierosy klasy premium na całym świecie zawierają tytoń DIET jako główny składnik.

Pobierz Historię Klienta Airco DIET

Kontakt

Katarzyna Ułanowska
Kierownik ds. Projektów i Sprzedaży

Katarzyna Ułanowska

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zapytanie. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Kontakt telefoniczny

Czy masz pytania dotyczące produktów i rozwiązań, lub chcą otrzymać niewiążącą ofertę?

Dziękujemy za zapytanie. Skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.