Projekty

ENVO-DAN

Cena, jakość i dobra obsługa to trzy najważniejsze powody, dla których mistrz kowalski i właściciel Ole B. Jensen z ENVO-DAN od wielu lat korzysta z usług cięcia laserowego BSB Industry.

Cięcie laserowe 5

"Inni dostawcy nie oferują tak konkurencyjnej ceny, jak BSB Industry. Zawsze sprawdzamy aktualną cenę rynkową cięcia laserowego. Za każdym razem, BSB Industry ma najlepszą ofertę pod względem ceny i jakości", mówi Ole B. Jensen, jeden z Klientów bardzo zadowolonych ze współpracy z nami.

"BSB Industry zapewnia dobry serwis, a gdy sprawa jest pilna, zawsze oferuje wykonanie prac w krótszym terminie, dzięki czemu możemy mieć płytki do naszych wypalarek do chwastów tak szybko, jak to możliwe. Nieprzerwana produkcja i dostarczanie naszych produktów klientom w uzgodnionym terminie jest dla nas niezwykle istotną kwestią", wyjaśnia mistrz kowalski, który chętnie poleca usługi BSB Industry firmom, z którymi współpracuje.

"Wszystkie zadania związane z wycinaniem laserowym zlecamy BSB Industry, ponieważ firma ta jest dobrze zaznajomiona z rysunkami technicznymi naszych projektantów i bez trudu wykorzystuje je w produkcji płytek do naszych wypalarek do chwastów. Jest to nieoceniona i pewna współpraca, dzięki której pozyskuję produkty o wysokiej jakości w odpowiedniej cenie. Mam do BSB Industry pełne zaufanie", podkreśla Ole B. Jensen.

Fakty na temat ENVO-DAN

ENVO-DAN z Vejen w Danii, to firma założona w 1995 roku przez kowala Ole B. Jensena, który od połowy lat 80. zajmuje się rozwijaniem i produkcją przemysłowych wypalarek do chwastów do celów przemysłowych w rolnictwie, szkółkach leśnych, gminach, przedsiębiorstwach mieszkaniowych i innych sektorach, w których konieczne jest skuteczne zwalczanie chwastów bez użycia pestycydów. ENVO-DAN jest właścicielem światowy patent na swój system E-Therm, który zmniejsza zużycie gazu przez wypalarki do chwastów o 40 procent.

Pobierz Historię Klienta ENVO-DAN

Kontakt

Kristian Sloth
Sales Director

Kristian

Kontakt telefoniczny

Czy masz pytania dotyczące produktów i rozwiązań, lub chcą otrzymać niewiążącą ofertę?

Dziękujemy za zapytanie. Skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.