Projekty

MACARTNEY

„Jakość i precyzja podwykonawców są dla nas najważniejsze”, mówi menedżer ds. zakupów i logistyki Anne-Marie Sannerum z firmy MacArtney A/S, podsumowując współpracę swojej firmy z BSB Industry.

Frezowanie CNC w branży BSB

- BSB Industry to solidny dostawca. Działa szybko, elastyczne, a jego produkty są doskonałe, niezależnie od tego, czy korzystamy z usług cięcia laserowego, obróbki, gięcia czy spawania. Ponadto BSB Industry tworzy i dostarcza produkty wyjątkowej jakości.

- Nie zdarza się, żebyśmy nie otrzymali dostawy na czas. Czasami dostaję towar przed potwierdzeniem zamówienia, mówi menedżer ds. zakupów i logistyki Anne-Marie Sannerum z MacArtney A/S.

- Technologia podwodna to zaawansowane wyposażenie, które musi działać i zapewniać pewne rezultaty w skrajnych warunkach. Dlatego też jakość i precyzja podwykonawcy ma dla nas pierwszorzędne znaczenie. Równie ważne jest to, że możemy liczyć na terminowość dostaw. Nie bez znaczenia jest też korzystna cena. Wszystko to oferuje za każdym razem BSB Industry.

Uzyskaj wycenę cięcia, frezowania lub spawania

- Prawie wszystkie nasze produkty są rozwiązaniami dostosowanymi do potrzeb klienta i zazwyczaj realizujemy cały proces od pierwszego projektu do gotowej instalacji dla przemysłu morskiej energii wiatrowej.

- Kiedy zwracamy się do podwykonawcy z zadaniem, przede wszystkim musi on rozumieć charakter zlecenia, przestrzegać wytycznych procesu i dostarczać rozwiązania dokładnie według naszych specyfikacji.

- Także i w tym względzie BSB Industry spełnia nasze wysokie oczekiwania".

Fakty na temat MacArtney

MacArtney jest światowym liderem w rozwijaniu i produkcji technologii podwodnych, sprzętu, struktur i rozwiązań dla przemysłu naftowego i energetyki morskiej, sektora obronnego, energii ze źródeł odnawialnych i innych przedsiębiorstw działających i produkujących w wymagających morskich warunkach.

Firma posiada oddziały na całym świecie. Założył ją w Hjerting w Esbjerg (Dania), w 1978 roku Szkot Martina MacArtney i jego żona Winnie, Dunka. MacArtney nadal ma swoją siedzibę w tym samym miejscu i firma jest wciąż własnością rodzinną.

Pobierz Historię Klienta MacArtney

Kontakt

Katarzyna Ułanowska
Kierownik ds. Projektów i Sprzedaży

Katarzyna Ułanowska

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zapytanie. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Kontakt telefoniczny

Czy masz pytania dotyczące produktów i rozwiązań, lub chcą otrzymać niewiążącą ofertę?

Dziękujemy za zapytanie. Skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.