Projekty

RK Maskinteknik

Szybka dostawa, wysoka jakość i ceny, których nie da się uzyskać w innych zakładach produkcyjnych, to główne powody, dla których kierownik ds. codziennej pracy i projektowania w RK Maskinteknik w Vamdrup w Jutlandii, Laust Klausen, ściśle współpracuje z BSB Industry w zakresie cięcia laserowego, cięcia płomieniowego i gięcia komponentów dla przemysłu.

Cięcie plazmą CNC

- BSB Industry realizuje dla nas na przykład usługi cięcia i gięcia naszych elementów do osłon termicznych, sprzętu do grillowania, piecyków i wsporników do maszyn. Wcześniej sami realizowaliśmy te zadania. Było to dla nas jednak zbyt pracochłonne, ponieważ nie mieliśmy odpowiednich maszyn, aby zapewnić wydajną produkcji.

BSB Industry posiada specjalistyczne i wydajne maszyny tego rodzaju. Współpraca z BSB Industry oznacza, że koszty cięcia i gięcia są dla nas teraz znacznie niższe, wyjaśnia Laust Klausen, który niezwykle sobie ceni bliską współpracę i jakość produktów BSB Industry.

- BSB Industry dysponuje dużą liczbą zaawansowanych maszyn, a co za tym idzie, wysoką zdolnością produkcyjną. Jakość pracy BSB Industry nie ma sobie równych. Ich rozwiązania są bardzo konkurencyjne pod względem ceny i elastyczności. Zawsze możemy do nich zadzwonić i razem uzgodnić najlepsze rozwiązanie. Kiedy się spieszymy, zazwyczaj dostawa jest możliwa już następnego dnia po zamówieniu. Pozwala nam to na utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa dostaw dla naszych klientów, podkreśla Laust Klausen.

Uzyskaj wycenę cięcia, frezowania lub spawania

Dobra współpraca w obu kierunkach

RK Maskinteknik zatrudnia 14 pracowników pracujących m.in. przy budowie specjalistycznych maszyn, struktur spawanych oraz frezowanych, toczonych i wierconych komponentów ze stali, stali nierdzewnej, aluminium, tworzyw sztucznych i mosiądzu, a rozwiązania RK Maskinfabrik i BSB Industry w tych obszarach bardzo dobrze się uzupełniają.

Strumień zamówień płynie również w drugą stronę, ponieważ BSB Industry wykorzystuje usługi RK Maskinfabrik do pewnych zadań.

- Korzystamy z usług toczenia i frezowania RK Maskinfabrik. To specjaliści w tych dziedzinach i zawsze zapewniają wysoką jakość. Podsumowując, nasza współpraca układa się bardzo pomyślnie i jest dwukierunkowa. Dobrze się uzupełniamy, a dzięki wspólnej pracy możemy zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania, wyjaśnia Heino Rathcke, kierownik działu cięcia w BSB Industry.

Pobierz Historię Klienta RK Maskinteknik

Kontakt

Katarzyna Ułanowska
Kierownik ds. Projektów i Sprzedaży

Katarzyna Ułanowska

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zapytanie. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Kontakt telefoniczny

Czy masz pytania dotyczące produktów i rozwiązań, lub chcą otrzymać niewiążącą ofertę?

Dziękujemy za zapytanie. Skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.