Sięgaj do gwiazd na swoim następnym stanowisku w firmie BSB Industry

Szukasz pracy? W firmie BSB Industry nieustannie poszukujemy utalentowanych i doświadczonych pracowników do naszych działów produkcyjnych i biur. Wskocz do naszego świata karier i przekonaj się, że firma BSB Industry jest świetnym miejscem pracy.

Dowiedz się więcej o firmie BSB Industry

Dyrektor generalny Morten Krusborg zabiera was do serca firmy BSB Industry, gdzie mówi o rozwiązaniach oferowanych przez firmę, zrównoważonym rozwoju jako sile napędowej, pracownikach jako kluczu do sukcesu, a także o tworzeniu wartości dodanej razem z partnerami.

Dzięki nam będziesz częścią zgranego zespołu

U nas będziesz częścią dobrego zespołu

W firmie BSB Industry dobrze czujemy się w swojej pracy. Pracujemy ciężko, ale przy tym dobrze się bawimy i zawsze mamy czas na pogawędkę przy ekspresie do kawy. Uważamy, że mając dobre relacje, będziemy w stanie osiągnąć razem świetne wyniki.

W firmie BSB Industry wspieramy rozwój zawodowy i osobisty naszych pracowników. Wierzymy też, że każdy może dojść na sam szczyt, jeśli tylko będzie mieć odpowiednie podejście.

Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym pracownikom odpowiednią równowagę między życiem prywatnym a zawodowym. Wszyscy jesteśmy też odpowiedzialni za dbanie o siebie nawzajem w codziennym życiu.

Godność ludzka i rozwój są bardzo istotne w firmie BSB Industry, która może poszczycić się płaską, otwartą strukturą organizacyjną. W firmie BSB Industry pracuje około 300 osób, z czego 70 osób w Danii i 230 osób w Polsce.

Poznaj Clausa Iwersena, partnera i dyrektora finansowego

Claus mówi o firmie BSB Industry jako miejscu pracy. Opowiada też o wartościach firmy, o naszej współpracy i o tym, dlaczego warto rozważyć firmę BSB Industry jako swoje następne miejsce pracy.

Poznaj Rikkego van Rensburga, koordynatora usług dla klientów

Rikke mówi o kulturze w firmie. Podkreśla, że zawsze witamy się na dzień dobry. Opowiada też, że jesteśmy integracyjnym i różnorodny miejscem pracy z wieloma różnymi zadaniami, a także że panuje u nas naprawdę świetna atmosfera i więzi społeczne są bardzo ważne, również po godzinach pracy.

Poznaj Petera Knudsena, maszynistę

Peter, który pracuje w dziale produkcyjnym, opowiada o firmie BSB Industry jako miejscu pracy. Mówi o tym, że mamy swobodę w działaniu oraz świetne relacje ze współpracownikami. Podkreśla też, że mamy elastyczny dzień pracy i możemy wziąć sobie trochę wolnego, jeśli tego potrzebujemy. Dodaje, że mamy szefa, który nie boi się brać odpowiedzialności, nawet jeśli popełni przy tym błędy.

Claus Iwersen / Partner & CFO

Ściśle współpracujemy ze sobą nad wspólnymi celami

W firmie BSB Industry masz pracę, w której napotykasz na wyzwania, ale też masz wpływ na różne sprawy. W ramach procesu ciągłego doskonalenia biznesowego (ang. Continuous Business Improvement, CIB) będziesz brać udział w optymalizowaniu naszych procesów roboczych i poznasz zalety płaskiej struktury organizacyjnej umożliwiającej bliską współpracę z innymi w celu realizacji naszych wspólnych celów.

Claus Iwersen / Partner & CFO

10 dobrych powodów, dla których warto dołączyć do firmy BSB Industry

  1. Rozwijająca się firma o doskonałej reputacji
  2. Solidne podstawy gospodarcze zapewniające stabilność
  3. Swoboda w działaniu połączona z odpowiedzialnością
  4. Świetna, rodzinna atmosfera
  5. Wysoki poziom zadowolenia pracowników
  6. Aktywne stowarzyszenie pracowników ze wsparcie ze strony kierownictwa i pracowników
  7. Płaska struktura organizacyjna
  8. Minimum zasad
  9. Różnorodność w pracy. Wiele różnych zadań i stanowisk. Żadne dwa dni nie są takie same
  10. Dobra stołówka i dużo możliwości interakcji z współpracownikami

Zdrowe i bezpieczne miejsce pracy

W firmie BSB dbamy o naszych pracowników i poważnie podchodzimy do kwestii ich zdrowia i bezpieczeństwa.

Nasi pracownicy są naszym najważniejszym zasobem i jest dla nas bardzo istotne, aby stworzyć miejsce pracy, w którym pracownicy czują się mile widziani i doceniani. Jednocześnie naszym celem jest zdrowie pracowników w bezpiecznym środowisku.

Te dwa parametry są wielkimi siłami napędowymi w zmieniającym się świecie, a my wykorzystujemy je do upewnienia się, ze odpowiednio zarządzamy ryzykiem w związku z nowymi projektami i procesami.

Dowiedz się więcej na temat zdrowia i bezpieczeństwa

Zdrowe wartości stanowią fundament dobrego środowiska pracy

1. Szacunek

1. Szacunek

W firmie BSB Industry fundamentalną sprawą jest okazywanie szacunku dla naszych klientów, współpracowników i środowiska. Obiecujemy, że takie sprawy nigdy nie będą nam obojętne.
Dbamy o siebie nawzajem i uprzejmie ze sobą rozmawiamy. Szanujemy różnice między nami i komunikujemy się w pozytywny sposób, niezależnie od tego, czy myślimy podobnie czy nie. Nasze dyskusje są zawsze konstruktywne.

2. Elastyczność

2. Elastyczność

W firmie BSB Industry elastyczność jest kluczową kwestią. Zawsze staramy się pracować w szybkim tempie oraz w sposób kompetentny i ukierunkowany na rozwój i poszukiwanie rozwiązań.
Dzięki elastyczności staramy się tworzyć zwiększoną wartość dla naszych klientów, a w ten sposób zwiększać konkurencyjność.

3. Otwartość

3. Otwartość

W firmie BSB Industry staramy się być otwarci i elastyczni. Próbujemy odchodzić od utartych schematów myślenia i nie nakładać na siebie niepotrzebnych ograniczeń. W firmie BSB Industry wiele rzeczy jest dozwolonych.
Uprzedzeniom oczywiście mówimy „nie”.
W firmie BSB Industry nie jest tak, że tylko przedstawiasz jakiś problem i przechodzisz obok niego do porządku dziennego – tutaj razem z problemem przedstawia się od razu jego rozwiązanie.

4. Stabilność

4. Stabilność

Firma BSB Industry ma stabilizację finansową, a jednocześnie jest doskonale osadzona w swoich wartościach.
W firmie BSB Industry poznasz kierowników i pracowników, którzy emanują pewnością siebie i pozytywną energią, ponieważ świetnie wykonują swoją pracę i mają rozległą wiedzę na temat firmy, produktów, procesów, klientów i kultury.

5. Tworzenie wartości dla klientów

5. Tworzenie wartości dla klientów

W firmie BSB Industry naszym największym priorytetem jest tworzenie wartości dla klientów.
Staramy się to robić na wiele sposobów, między innymi poprzez krótkie terminy realizacji, szybkie reagowanie na sytuację rynkową, umiejętność dostosowania się do większych zmian w ilości pracy i opracowywanie inteligentnych rozwiązań. Tworzymy dobre, kompleksowe rozwiązania, które zwiększają wartość i konkurencyjność naszych klientów.

W firmie BSB Industry Jarosław łączy ambitną ścieżkę kariery z życiem rodzinnym

Jako kierownik ds. łańcucha dostaw w działach firmy BSB Industry w Polsce, Jarosław Milczarek nadzoruje zaopatrzenie, stany magazynowe i zlecenia. Razem ze swoim starannie wyselekcjonowanym zespołem poszukuje możliwości optymalizacji i usprawnienia różnych procesów w łańcuchu wartości na rzecz klientów.

- Doceniam wyjątkową skandynawską kulturę korporacyjną, która jest widoczna również w BSB. Kultura ta wymaga bycia odpowiedzialnym, solidnym i wiarygodnym. Proaktywność i otwartość są bardzo mile widziane w codziennej pacy. W naszej firmie doskonale rozumiemy to, że nie jesteśmy robotami, ale myślącymi osobami, które potrafią podejmować działanie, gdy jest to konieczne. Wiemy też, że każdy może popełniać błędy. Zarówno ja, jak i wszyscy pozostali pracownicy bardzo cenimy sobie te wartości – wyjaśnia Jarosław Milczarek, opowiadając o tym, dlaczego wybrał firmę BSB Industry jako swoje miejsce pracy.

Przeczytaj tę historię w całości w naszej witrynie
Menedżer Łańcucha Dostaw w polskim oddziale BSB Industry - Jarosław Milczarek

Jesper dorósł do swojej wymarzonej pracy

Jesper Brølling zaczynał jako kowal w firmie BSB Industry w 2013 roku. Dzięki kształceniu ustawicznemu i szkoleniom zawodowym krok po kroku rozwijał swoją karierę, a obecnie zajmuje stanowisko inspektora NDT i koordynatora spawania.

- Firma BSB zainwestowała dużo pieniędzy w moje kształcenie ustawiczne, najpierw w kurs na krajowego koordynatora spawania, a następnie w kurs na międzynarodowego specjalistę spawania i międzynarodowego inspektora spawania. Uwierzyli we mnie i zaoferowali mi nowe możliwości i obowiązki. Właśnie dlatego nie mogę sobie wyobrazić pracy w żadnej innej firmie – podkreśla Jesper Brølling

Przeczytaj o rozwoju kariery Jespera w firmie BSB Industry
Edukacja to korzyść zarówno pod względem jakości, jak i gospodarki

Szkolenie kierowników średniego szczebla umacnia miejsce pracy

Rozwiązywanie konfliktów, współpraca, miejsce pracy oparte na wartości i przywództwo sytuacyjne to tylko niektóre z istotnych tematów, z którymi sześciu kierowników średniego szczebla z firmy BSB Industry zapoznało się w ramach szkolenia IBC przeprowadzonego w Kolding w Jutlandii Południowej.

- Udało mi się osiągnąć większą samoświadomość i poprawić moje umiejętności komunikacyjne poprzez dostrzeżenie różnych profili osobowościowych wśród członków mojego zespołu. Zasadniczo nauczyłem się, żeby traktować ludzi różnie, a nie tak samo. Szkolenie dało mi cenne narzędzia, dzięki którym mogę wydobyć maksymalny potencjał z każdego członka mojego zespołu — wyjaśnia Heino Rathcke, kierownik działu cięcia w firmie BSB Industry.

Przeczytaj historię Heino Rathckego
Henio Rathcke

Doświadczony specjalista przy krawędziarce

Jens Thomsen próbował wielu rzeczy jako operator krawędziarek. Ten doświadczony specjalista pracował przy krawędziarkach w różnych firmach od 1997 roku. We wrześniu tego roku dołączył do firmy BSB w Lunderskov i w ogóle tego nie żałuje.

- Firma BSB to świetne miejsce pracy z ekscytującymi wyzwaniami i wysoce wykwalifikowanymi pracownikami. Żadne dwa dni nie są takie same. Bardzo cieszy mnie to, że nasza praca jest tak zróżnicowana. Wykonujemy między innymi konstrukcje stalowe do maszyn przemysłowych, przepompowni i klatek schodowych. A to tylko kilka z zadań, którymi zajmowaliśmy się dzisiaj – mówi Jens Thomsen.

Przeczytaj historię doświadczonego pracownika przy krawędziarce
Jens Thomsen - BSB Industry 1

Firma BSB Industry mogła zwolnić Allana

41-letni Allan Nielsen to niezwykły pracownik. Pomimo przewlekłej choroby nerek i licznych ataków bólu, niezliczonych zabiegów chirurgicznych w pełnym znieczuleniu oraz przeszczepu serca w 2018 roku Allan nie poddaje się.

- Nigdy nie widziałem, nie słyszałem ani nie doświadczyłem jakichkolwiek negatywnych reakcji ze strony kierownictwa w odniesieniu do mojej choroby nerek czy przeszczepu serca. Mogliby po prostu zwolnić mnie z pracy ze względu na długie okresy choroby, ale tak się nigdy nie stało. Przeciwnie, wspierali mi i znaleźli odpowiednie rozwiązania, za co jestem dozgonnie wdzięczny – wyjaśnia Allan Nielsen.

Jego zmiana ścieżki kariery na stanowisko kierownika ds. konserwacji i kalibracji stanowi doskonały przykład tego, co to znaczy być integracyjną i empatyczną firmą.

Przeczytaj historię Allana
Allan jest wojownikiem danym od Boga

Nasze stowarzyszenie pracowników wzmacnia naszą społeczność

Dobre i solidne więzi między pracownikami są ważne dla zadowolenia z pracy. W związku z tym jesteśmy dumni z tego, że pracownicy BSB z własnej inicjatywy założyli stowarzyszenie zajmujące się organizacją wydarzeń socjalizujących.

Członkowie tego stowarzyszenia już kilkukrotnie wychodzi razem na gokarty, degustacje piwa, kręgle czy imprezy.

Stowarzyszenie pracowników 2024 BSB Industry.jpg

Pobierz nasz dokument dotyczący polityki QHSE

Kontakt

Claus Iwersen
Partner / CFO

Claus Iwersen

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zapytanie. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Kontakt telefoniczny

Czy masz pytania dotyczące produktów i rozwiązań, lub chcą otrzymać niewiążącą ofertę?

Dziękujemy za zapytanie. Skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.