Doskonałe rozwiązania w zakresie stali, stali nierdzewnej i aluminium

W firmie BSB Industry za nasze najważniejsze zadanie uważamy dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań z zakresu stali, stali nierdzewnej i aluminium. Zapewniamy wymaganą dokumentację oraz oczekiwaną elastyczność. Razem z profesjonalnym doradztwem, punktualnymi dostawami i wysoką jakością usług stanowi to podstawę naszej współpracy.

Centrum obróbcze Vision Portal Frezowanie o wysokiej res 2

Nieustannie skupiamy się na zapewnianiu jakości

Nieustannie pracujemy nad zapewnieniem jakości, aby zapewnić stabilne procesy w całej organizacji, które znajdą odzwierciedlenie w jakości produktów we stosownym czasie. Jednocześnie utrzymujemy wysoki poziom kontroli jakości, aby zapewnić ja w przypadku produktów, gdy nie można tego uczynić za pomocą procesów.

Certyfikat ISO 9001

W firmie BSB tworzymy wysokiej jakości rozwiązania, które spełniają wymagania wiodących na rynku klientów. Posiadamy certyfikat ISO 9001 i nieustanne przeprowadzamy procedury kontroli jakości, aby zapewniać stabilne procesy w całej organizacji. Jest to odzwierciedlone w produktach, które spełniają wymagania Twojej firmy w zakresie jakości, poziomów tolerancji i czasów realizacji.

Wiemy, że jakość ma najwyższe znaczenie, niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z prostym elementem czy skomplikowaną konstrukcją. Z tego względu dbamy o wysoki poziom kontroli jakości, która daje nam solidne podstawy do ciągłego optymalizowania i dopracowywania procesów pracy w celu ograniczenia odchyleń do absolutnego minimum.

Firma BSB zatrudnia specjalistów i posiada certyfikaty z zakresu wszystkich procesów spawania. Certyfikaty te stanowią gwarancję, że jesteśmy w stanie dostarczyć Ci jakość, jakiej oczekujesz.

Nasza jakość zależy od naszych urządzeń

W firmie BSB nieustannie konserwujemy i usprawniamy nasze urządzenia i narzędzia, aby spełniały aktualne standardy i nasze własne oczekiwania co do dostarczania najwyższej jakości przy minimalnej liczbie odchyleń. 

Oznacza to na przykład, że nasz sprzęt do podnoszenia posiada oznaczenie CE oraz że nieustannie inwestujemy w nowe urządzenia, aby zawsze być w stanie dostarczać oczekiwaną jakość.

Młynek 6

Dumny członek APQP4Wind

APQP4Wind to wspólny punkt odniesienia, którego można używać w branży w celu wzmocnienia współpracy między producentami a dostawcami. APQP4Wind ma na celu zapewnienie, aby proces kontroli jakości oraz proces wypuszczania produktów na rynek były możliwie jak najbardziej przejrzyste. Ambicją tego projektu jest wyrównanie i zapewnienie dojrzałości globalnego łańcucha dostaw w zakresie przemysłu wiatrowego. Ma on też na celu stać się metodologią kontroli jakości używaną przez cały globalny przemysł wiatrowy, od etapu projektowania po użytkownika końcowego.

Dowiedz się więcej na temat APQP4WIND

Pobierz naszą Politykę dotyczącą jakości, BHP i OŚ

Kontakt

Winnie Fedders
Head of QHSE & CBI

Winnie Fedders

Kontakt telefoniczny

Czy masz pytania dotyczące produktów i rozwiązań, lub chcą otrzymać niewiążącą ofertę?

Dziękujemy za zapytanie. Skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.