Ciągłe doskonalenie biznesowe

W firmie BSB Industry nieustannie staramy się analizować, usprawniać i optymalizować funkcjonowanie naszej firmy, ponieważ ciągłe doskonalenie biznesowe jest kluczowe w zapewnianiu konkurencyjności na rynku.

Logo BSB Industry CBI 2 bez tekstu

Trzy roczne fale optymalizacji projektu ciągłego doskonalenia biznesowego

Podstawą sukcesu firmy BSB Industry są nasi wykwalifikowani pracownicy. Poprzez projekty CBI angażujemy naszych pracowników w rozwój firmy i relacje z naszymi klientami. W firmie BSB Industry wierzymy, że możliwość wypowiedzenia się, dostrzeganie sensu w pracy, ogólna otwartość oraz elastyczny dzień pracy pomagają w stworzeniu odnoszącego sukcesy zespołu.

Każdego roku w naszej firmie przeprowadzamy trzy fale optymalizacji CBI, z których każda trwa po 100 dni. Standardowo jedna fala obejmuje od 40 do 50 projektów. Projekty z zakresu doskonalenia mają istotne znaczenie dla zmniejszania kosztów, zapewniania punktualnych dostaw, ograniczania liczby skarg i skracania czasu realizacji. Dzięki nim możemy też lepiej odpowiadać na wyzwania klimatyczne i rozwijać firmę BSB Industry jako miejsce pracy.

Uzyskaj wyceny, które dadzą Ci przewagę nad konkurencją
Marianne McElheron / Head of QHSES & CBI

Ciągłe doskonalenie stanowi część naszego DNA

Gdy wybierasz firmę BSB Industry, rozpoczynasz współpracę opartą na wysokim poziomie profesjonalizmu, otwartości, elastyczności i wzajemnym szacunku. Poprzez projekty z zakresu ciągłego doskonalenia biznesowego (CBI) blisko współpracujemy z Tobą i Twoją firmą, aby robić wszystko coraz lepiej i sprytniej, a tym samym nieustannie oferować Ci odpowiednią wartość.

Marianne McElheron / Head of QHSES & CBI

Ciągłe doskonalenie biznesowe zorientowane na klienta

W firmie BSB Industry korzystamy z narzędzi CBI razem z naszymi klientami. Ta prosta koncepcja opiera się na identyfikowaniu i rozwiązywaniu konkretnych problemów i wyzwań klientów w 100-dniowych przedziałach czasowych. Warsztaty z kluczowymi pracownikami ze strony klienta i ze strony firmy BSB Industry pozwalają określić charakter współpracy i zidentyfikować konkretne możliwości w zakresie optymalizacji.

Nasze projekty CBI zorientowane na klienta stanowią jeden z filarów naszego DNA, które koncentruje się na ciągłym tworzeniu wartości w ramach współpracy z naszymi klientami, takimi jak KK Wind Solutions.

KK Wind Solution - Logo

Tylko najlepsi są wystarczająco dobrzy

W firmie BSB Industry opracowujemy, tworzymy i dostarczamy rozwiązania, które dają naszym klientom przewagę nad konkurencją. Dla nas liczy się współpraca, która nieustannie dostarcza Twojej firmie wartość mierzoną w mniejszych kosztach, lepszej jakości, zwiększonej konkurencyjności, wysokim bezpieczeństwie dostaw, dużych możliwościach oraz atrakcyjnych rozwiązaniach magazynowych i logistycznych przy mniejszym zamrożeniu kapitału.

Proaktywne podejście połączone z elastycznością ma kluczowe znaczenie w zmieniającym się świecie, w którym koncentrujemy się na tym, jak stawać się lepszymi każdego dnia. Korzystając z informacji otrzymywanych od działu ds. jakości, BHP i OŚ oraz od całej firmy, staramy się wynosić nasze działania i naszą firmę na wyższy poziom, gdzie tylko najlepsi są wystarczająco dobrzy.

Pobierz naszą Politykę dotyczącą jakości, BHP i OŚ

Kontakt

Marianne McElheron
Head of QHSES & CBI

Marianne McElheron

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zapytanie. Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Kontakt telefoniczny

Czy masz pytania dotyczące produktów i rozwiązań, lub chcą otrzymać niewiążącą ofertę?

Dziękujemy za zapytanie. Skontaktujemy się tak szybko, jak to możliwe.